Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) VRCA ennyivel: 6,98%?
Ásson mélyebbre
VRCA:NASDAQ
Verrica Pharmaceuticals Inc
3,83 USD
+6,98%
(+0,25) 1 n
3,84 USD
+0,26% (+0,0100)
Zárás utáni
Zárva: okt. 14., 16:00:00 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: VRCA…
Megnyitás
3,54 USD
Magas
3,92 USD
Alacsony
3,50 USD
Piaci tőkeérték
65,79 M
Átlagos forgalom
49,15 E
Forgalom
0,00
52 hetes legmagasabb ár
9,82 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
3,28 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,67 USD
Béta
1,60
Kinnlevő részvények
17,18 M
Alkalmazottak száma
76
Megnyitás
3,54 USD
Magas
3,92 USD
Alacsony
3,50 USD
Piaci tőkeérték
65,79 M
Átlagos forgalom
49,15 E
Forgalom
0,00
52 hetes legmagasabb ár
9,82 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
3,28 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,67 USD
Béta
1,60
Kinnlevő részvények
17,18 M
Alkalmazottak száma
76
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Verrica Pharmaceuticals Inc információi
VezérigazgatóJayson Rieger
Munkavállalók76
Alapítva2013
SzékhelyWest Chester, Pennsylvania, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
4 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: VRCA
Erős vétel
Vásárlás
3
Tartás
1
Eladás
0
12 havi előrejelzés
4 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: VRCA.
Legmagasabb
Jelenlegi 3,83 USD
20,00 USD (+422,19%)
Átlagos
13,67 USD (+256,92%)
Legalacsonyabb
9,00 USD (+134,99%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Thomas Flaten
Lake Street
Buy
Maintained
9,00 USD
+135%
10/01/2026
Serge Belanger
Needham
Hold
Maintained
-
-
08/27/2026
Ram Selvaraju
H.C. Wainwright
Buy
Reiterated
12,00 USD
+213,3%
08/07/2026
Stacy Ku
TD Cowen
Buy
Reiterated
20,00 USD
+422,2%
08/06/2026
Kemp Dolliver
Brookline Capital Markets
Buy
Upgraded
17,00 USD
+343,9%
12/17/2025
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
14,34 M
5,09 M
5,02 M
5,86 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
3,31 M
3,92 M
4,75 M
6,91 M
Értékesítés költsége
3,31 M
3,92 M
4,75 M
6,91 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
9,40 M
8,12 M
9,99 M
10,35 M
Működési költség
9,40 M
8,12 M
9,99 M
10,35 M
Működési költségek összesen
12,72 M
12,04 M
14,74 M
17,26 M
Működési bevétel
1,63 M
-6,95 M
-9,72 M
-11,40 M
Egyéb nem működési bevétel
34,00 E
1,76 M
-8,00 E
-3,00 E
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-274,00 E
-8,07 M
-9,68 M
-13,15 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-274,00 E
-6,30 M
-9,68 M
-11,46 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-
-
-
-
Hatékony adókulcs
-
-
-
-
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-274,00 E
-8,07 M
-9,68 M
-13,15 M
Nettó haszonkulcs
-1,91%
-158,56%
-192,75%
-224,38%
Egy részvényre jutó eredmény
0,13
-0,51
-0,45
-0,48
Kamat- és befektetési jövedelem
159,00 E
205,00 E
201,00 E
111,00 E
Kamatköltség
-2,09 M
-1,31 M
-160,00 E
-164,00 E
Nettó kamatkiadások
-1,94 M
-1,11 M
41,00 E
-53,00 E
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
1,74 M
-6,83 M
-9,60 M
-11,27 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
68,00 E
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások