Finance

Seznamy
Proč je VLA výš 9,41%?
Prozkoumat hlouběji
VLA:VIE
Valneva SE
2,65 €
+9,41%
(+0,23) 1D
4. 11., 17:36:00 GMT+1  ·   EUR
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro VLA…
Otevřít
2,48 €
Max.
2,65 €
Min.
2,48 €
Trž. kap.
488,33 mil.
Prům. obj.
526,00
Objem
107,00
52týd. max.
5,12 €
52týd. min.
2,05 €
EPS
-0,89 €
Akcie v oběhu
90,92 mil.
Počet zaměstnanců
620
Otevřít
2,48 €
Max.
2,65 €
Min.
2,48 €
Trž. kap.
488,33 mil.
Prům. obj.
526,00
Objem
107,00
52týd. max.
5,12 €
52týd. min.
2,05 €
EPS
-0,89 €
Akcie v oběhu
90,92 mil.
Počet zaměstnanců
620
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Profil
Valneva SE is a specialty vaccine company registered in Saint-Herblain, France, developing, producing and commercializing vaccines for infectious diseases. It has manufacturing sites in Livingston, Scotland; Solna, Sweden, and Vienna, Austria; with other offices in France, Canada and the United States. Wikipedia
Informace o Valneva SE
Generální ředitelThomas Lingelbach
Zaměstnanci620
Založeno2013
Ústředí-
Odvětví-
Industry-
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v EUR
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v EUR
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
29,41 mil.
47,69 mil.
30,90 mil.
34,94 mil.
Náklady na prodané zboží
51,19 mil.
61,64 mil.
41,40 mil.
48,36 mil.
Náklady na tržby
51,19 mil.
61,64 mil.
41,40 mil.
48,36 mil.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
18,80 mil.
16,54 mil.
15,14 mil.
13,77 mil.
Provozní náklady
15,56 mil.
13,73 mil.
13,20 mil.
12,75 mil.
Celkové provozní náklady
66,76 mil.
75,37 mil.
54,60 mil.
61,11 mil.
Provozní výnosy
-37,35 mil.
-27,68 mil.
-23,70 mil.
-26,17 mil.
Ostatní neprovozní výnosy
-37,00 tis.
-
-
874,00 tis.
EBT včetně neobvyklých položek
-43,47 mil.
-51,08 mil.
-31,25 mil.
-31,77 mil.
EBT bez neobvyklých položek
-43,70 mil.
-51,49 mil.
-31,25 mil.
-31,75 mil.
Náklady na daň z příjmů
882,00 tis.
-1,06 mil.
824,00 tis.
-566,00 tis.
Efektivní daňová sazba
-2,03 %
2,08 %
-2,64 %
1,78 %
Ostatní provozní náklady
-3,24 mil.
-2,81 mil.
-1,93 mil.
-1,02 mil.
Čisté příjmy
-44,36 mil.
-50,02 mil.
-32,07 mil.
-31,20 mil.
Čistá zisková marže
-150,82 %
-104,89 %
-103,78 %
-89,31 %
Výnosy na akcii
-
-
-0,18
-0,17
Příjmy z úroků a investic
845,00 tis.
-
526,00 tis.
-
Úrokové náklady
-5,67 mil.
-24,71 mil.
-5,09 mil.
-5,54 mil.
Čisté úrokové náklady
-4,83 mil.
-24,71 mil.
-4,57 mil.
-5,54 mil.
Odpisy a amortizace
-
-
-
-
EBITDA
-31,96 mil.
-26,96 mil.
-19,46 mil.
-21,14 mil.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-230,00 tis.
432,00 tis.
-
14,00 tis.
Nadcházející události
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google