Finance

Popisi
Zašto je VLA skočio 2,10%?
Istražite detaljnije
VLA:EPA
Valneva
2,53 €
+2,10%
(+0,052) 1D
4. stu, 17:35:24 GMT+1  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za VLA...
Otvori
2,48 €
Najviša
2,58 €
Najniža
2,46 €
Trž. kap.
488,33 mil.
Prosj. kol.
377,60 tis.
Količina
435,41 tis.
52-tjed. najviša
5,15 €
52-tjed. najniža
2,03 €
EPS
−0,89 €
Dionice u optjecaju
190,38 mil.
Broj djelatnika
620
Otvori
2,48 €
Najviša
2,58 €
Najniža
2,46 €
Trž. kap.
488,33 mil.
Prosj. kol.
377,60 tis.
Količina
435,41 tis.
52-tjed. najviša
5,15 €
52-tjed. najniža
2,03 €
EPS
−0,89 €
Dionice u optjecaju
190,38 mil.
Broj djelatnika
620
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Valneva SE is a specialty vaccine company registered in Saint-Herblain, France, developing, producing and commercializing vaccines for infectious diseases. It has manufacturing sites in Livingston, Scotland; Solna, Sweden, and Vienna, Austria; with other offices in France, Canada and the United States. Wikipedia
Valneva – informacije
Glavni izvršni direktorThomas Lingelbach
Zaposlenici620
Osnovano2013
Sjedište-
Sektor-
Industry-
Web-lokacijavalneva.com
Posljednje izvješće
13. kol 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.2 2026
−0,17 € / −0,10 €
−80,74%podbačaj
Prihod/procjena (EUR)
34,94 mil. / 37,72 mil.
−7,39%podbačaj
Izvješće o zaradi za fiskalni 2. kv. 2026
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
29,41 mil.
47,69 mil.
30,90 mil.
34,94 mil.
Trošak prodane robe
51,19 mil.
61,64 mil.
41,40 mil.
48,36 mil.
Trošak prihoda
51,19 mil.
61,64 mil.
41,40 mil.
48,36 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
18,80 mil.
16,54 mil.
15,14 mil.
13,77 mil.
Poslovni rashod
15,56 mil.
13,73 mil.
13,20 mil.
12,75 mil.
Ukupni poslovni rashodi
66,76 mil.
75,37 mil.
54,60 mil.
61,11 mil.
Poslovni prihod
−37,35 mil.
−27,68 mil.
−23,70 mil.
−26,17 mil.
Ostali neposlovni prihod
−37,00 tis.
-
-
874,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−43,47 mil.
−51,08 mil.
−31,25 mil.
−31,77 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−43,70 mil.
−51,49 mil.
−31,25 mil.
−31,75 mil.
Izdaci za porez na dohodak
882,00 tis.
−1,06 mil.
824,00 tis.
−566,00 tis.
Efektivna porezna stopa
−2,03 %
2,08 %
−2,64 %
1,78 %
Ostali poslovni rashodi
−3,24 mil.
−2,81 mil.
−1,93 mil.
−1,02 mil.
Neto dohodak
−44,36 mil.
−50,02 mil.
−32,07 mil.
−31,20 mil.
Neto profitna marža
−150,82 %
−104,89 %
−103,78 %
−89,31 %
Zarada po dionici
-
-
−0,18
−0,17
Prihod od kamata i ulaganja
845,00 tis.
-
526,00 tis.
-
Izdaci za kamate
−5,67 mil.
−24,71 mil.
−5,09 mil.
−5,54 mil.
Neto izdaci za kamate
−4,83 mil.
−24,71 mil.
−4,57 mil.
−5,54 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
−31,96 mil.
−26,96 mil.
−19,46 mil.
−21,14 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−230,00 tis.
432,00 tis.
-
14,00 tis.
Predstojeći događaji
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije