Finance

Llistes
Guanys de Q2 2027 • publicada • BPA inferior -43,22% • Ingressos superiors +9,18%
Mostra els resultats
VARROC:NSE
Varroc Engineering Ltd
795,50 ₹
+0,75%
(+5,90) 1d
6 de nov., 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Tots els símbols
SímbolPreuCanviPercentatge de canvi
S'estan generant les estadístiques principals per a VARROC...
Obre
782,70 ₹
Alt
797,70 ₹
Baix
768,40 ₹
Capitalització borsària
121,54 kM
Volum mitjà
200,00 k
Volum
130,62 k
Dividend
0,19 %
Dividend trimestral
0,37 ₹
Data de l'exdividend
7 d’ag. 2026
Ràtio preu-benefici
71,80
Alt 52 setmanes
912,20 ₹
Baix 52 setmanes
462,00 ₹
BPA
11,08 ₹
Accions en circulació
134,81 M
Nombre d'empleats
5 k
Obre
782,70 ₹
Alt
797,70 ₹
Baix
768,40 ₹
Capitalització borsària
121,54 kM
Volum mitjà
200,00 k
Volum
130,62 k
Dividend
0,19 %
Dividend trimestral
0,37 ₹
Data de l'exdividend
7 d’ag. 2026
Ràtio preu-benefici
71,80
Alt 52 setmanes
912,20 ₹
Baix 52 setmanes
462,00 ₹
BPA
11,08 ₹
Accions en circulació
134,81 M
Nombre d'empleats
5 k
Notícies
De fonts web i partners de notícies
Perfil
Varroc is an Indian multinational automotive component manufacturer and supplier of exterior lighting systems, powertrains, electrical and electronics, body and chassis parts to passenger car and motorcycle segments. The company was founded by Tarang Jain in 1990 and is currently headquartered at Aurangabad in Maharashtra, with 35 manufacturing facilities and 11 engineering centres in 10 countries across three continents. Wikipedia
Sobre Varroc Engineering Ltd
Conseller delegat-
Empleats5,37 k
Fundació1990
Seu principal-
SectorConsumer Discretionary
SectorAuto Parts
Lloc webvarroc.com
Darrer informe
4 de nov. 2026
Període fiscal
T2 2027
3,97 ₹ / 7,00 ₹
-43,22%inferior
Ingressos/Est. (INR)
29,48 kM / 27,00 kM
+9,18%superior
Trucada de presentació de resultats del T2 de l'any fiscal 2027
S'està esperant la trucada de presentació de resultats
D'una ullada
Estadístiques de les notícies i els informes més recents
Informes anteriorsTots els valors en INR
Loading Previous Earnings...
Ingressos
Ingressos nets
Tots els valors en INR
des. del 2025
març del 2026
juny del 2026
set. del 2026
Ingressos
22,88 kM
23,68 kM
26,34 kM
29,52 kM
Cost de productes venuts
14,89 kM
16,41 kM
17,18 kM
19,56 kM
Despeses d'explotació
14,89 kM
16,41 kM
17,18 kM
19,56 kM
Despeses de recerca i desenvolupament
-
-
-
-
Total de despeses de recerca i de desenvolupament
-
-
-
-
Despeses de venda, generals i d'administració
2354,46 M
2761,52 M
2674,51 M
2695,82 M
Despesa d'explotació
6687,47 M
5825,83 M
7780,22 M
8189,97 M
Total de despeses d'explotació
21,58 kM
22,23 kM
24,96 kM
27,75 kM
Ingrés típic
1298,12 M
1448,19 M
1384,42 M
1763,62 M
Altres ingressos atípics
42,96 M
-142,68 M
61,95 M
-
EBT, inclosos els articles inusuals
-32,82 M
1087,67 M
1143,75 M
775,88 M
EBT, exclosos els articles inusuals
1015,99 M
1075,25 M
1143,75 M
1406,91 M
Despesa per l'impost sobre la renda
80,21 M
383,14 M
366,72 M
441,22 M
Taxa impositiva efectiva
-244,39 %
35,23 %
32,06 %
56,87 %
Altres despeses d'explotació
3509,20 M
2207,82 M
4262,48 M
4608,15 M
Ingressos nets
-102,97 M
693,15 M
772,72 M
328,27 M
Marge de benefici net
-0,45 %
2,93 %
2,93 %
1,11 %
Benefici per acció
6,12
4,54
5,06
3,97
Ingressos per interessos i inversions
-
108,10 M
-
-
Despesa per interessos
-311,58 M
-271,37 M
-306,51 M
-323,32 M
Despeses per interessos nets
-311,58 M
-163,27 M
-306,51 M
-323,32 M
Càrrecs per amortització i depreciació
823,81 M
856,49 M
843,23 M
886,00 M
EBITDA
1980,10 M
2143,90 M
2080,14 M
2628,24 M
Guany o pèrdua per la venda d'actius
-
-
-
-
Propers esdeveniments
El contingut d'IA pot incloure errors. Més informació
Aplicacions de Google