Finance

Listák
Nyereség – Q3 2026 • kiadva • Az EPS nem teljesült -45,10% • Bevétel túlteljesítése +3,63%
Eredmények megtekintése
VAL:NYSE
Valaris
77,32 USD
-6,64%
(-5,50) 1 n
78,16 USD
+1,08% (+0,84)
Zárás utáni
Zárva: nov. 5., 16:00:03 GMT-5  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: VAL…
Megnyitás
84,02 USD
Magas
84,02 USD
Alacsony
77,22 USD
Piaci tőkeérték
5,37 Mrd
Átlagos forgalom
884,98 E
Forgalom
0,00
Árfolyam/nyereség arány
5,78
52 hetes legmagasabb ár
114,12 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
48,08 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
13,38 USD
Béta
1,03
Kinnlevő részvények
69,44 M
Alkalmazottak száma
4 E
Megnyitás
84,02 USD
Magas
84,02 USD
Alacsony
77,22 USD
Piaci tőkeérték
5,37 Mrd
Átlagos forgalom
884,98 E
Forgalom
0,00
Árfolyam/nyereség arány
5,78
52 hetes legmagasabb ár
114,12 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
48,08 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
13,38 USD
Béta
1,03
Kinnlevő részvények
69,44 M
Alkalmazottak száma
4 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
marketscreener.com
marketscreener.com
·
3 nappal ezelőtt
Valaris Q3 Earnings, Revenue Fall
Profil
Valaris Limited is an offshore drilling contractor headquartered in Houston, Texas, and incorporated in Bermuda. It is the largest offshore drilling and well drilling company in the world. As of February 2025, it owned 52 rigs, including 36 offshore jackup rigs, 11 drillships, and 5 semi-submersible platform drilling rigs. In 2024, the company's largest customer was BP and the company's 5 largest customers accounted for 49% of revenues. Wikipedia
Valaris információi
VezérigazgatóAnton Dibowitz
Munkavállalók3,8 E
Alapítva1987
SzékhelyLondon, Nagy-London, Egyesült Királyság
ÁgazatEnergy
Industry-
Elemzői értékelések
2 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: VAL
Tartás
Vásárlás
0
Tartás
2
Eladás
0
12 havi előrejelzés
2 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: VAL.
Legmagasabb
Jelenlegi 77,32 USD
91,00 USD (+17,69%)
Átlagos
91,00 USD (+17,69%)
Legalacsonyabb
91,00 USD (+17,69%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Charles Minervino
Susquehanna
Hold
Maintained
91,00 USD
+17,7%
11/03/2026
Gregory Lewis
BTIG
Hold
Reiterated
-
-
08/18/2026
Eddie Kim
Barclays
Hold
Maintained
50,00 USD
-35,3%
03/27/2026
Bard Rosef
Pareto
Sell
Downgraded
80,00 USD
+3,5%
02/23/2026
Legutóbbi jelentés
2026. nov. 2.
Pénzügyi időszak
Negyedév3 2026
0,62 USD / 1,13 USD
-45,10%elmaradás
Bevétel/becsült (USD)
593,60 M / 572,80 M
+3,63%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N3 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
2026. szept.
Bevétel
537,40 M
465,40 M
539,20 M
593,60 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
413,40 M
373,40 M
415,50 M
-
Értékesítés költsége
413,40 M
373,40 M
415,50 M
-
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
27,20 M
24,40 M
26,30 M
24,70 M
Működési költség
67,80 M
67,10 M
70,90 M
-
Működési költségek összesen
481,20 M
440,50 M
486,40 M
492,30 M
Működési bevétel
56,20 M
24,90 M
52,80 M
101,30 M
Egyéb nem működési bevétel
300,00 E
100,00 E
300,00 E
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
36,40 M
10,40 M
80,60 M
101,40 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
54,70 M
22,80 M
54,30 M
-
Jövedelemadó-ráfordítás
-680,40 M
28,40 M
33,60 M
54,70 M
Hatékony adókulcs
-1 869,23%
273,08%
41,69%
-
Egyéb működési költségek
-
-
-
3,00 M
Nettó jövedelem
717,50 M
-16,40 M
50,40 M
46,10 M
Nettó haszonkulcs
133,51%
-3,52%
9,35%
7,77%
Egy részvényre jutó eredmény
0,62
-0,04
0,50
0,62
Kamat- és befektetési jövedelem
18,70 M
17,00 M
16,30 M
-
Kamatköltség
-24,80 M
-24,30 M
-24,00 M
-
Nettó kamatkiadások
-6,10 M
-7,30 M
-7,70 M
-
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
40,60 M
42,70 M
44,60 M
47,30 M
EBITDA
96,80 M
67,60 M
97,40 M
-
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-1,20 M
1,60 M
-37,70 M
-27,50 M
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Közelgő események
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások