Finance

Popisi
V1L:ETR
Valero Energy Corp
390,30 €
−1,91%
(−7,60) 1D
12. lis, 17:35:34 GMT+2  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za V1L...
Otvori
389,40 €
Najviša
396,00 €
Najniža
387,20 €
Trž. kap.
125,54 mlr.
Prosj. kol.
234,00
Količina
303,00
52-tjed. najviša
396,00 €
52-tjed. najniža
134,22 €
Broj djelatnika
10 tis.
Otvori
389,40 €
Najviša
396,00 €
Najniža
387,20 €
Trž. kap.
125,54 mlr.
Prosj. kol.
234,00
Količina
303,00
52-tjed. najviša
396,00 €
52-tjed. najniža
134,22 €
Broj djelatnika
10 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Valero Energy Corporation is an American-based fuels producer mostly involved in manufacturing and marketing transportation fuels and other related products. It is headquartered in San Antonio, Texas, United States. Throughout the United States, Canada, and the United Kingdom, the company owns and operates 14 refineries with a combined throughput capacity of approximately 3.2 million barrels per day, two renewable diesel plants that produce approximately 1.2 billion gallons per year, and 12 ethanol plants with a combined production capacity of 1.6 billion gallons as its subsidiaries. According to a number of estimates, Valero has become a major producer of corn ethanol and renewable diesel. Wikipedia
Valero Energy Corp – informacije
Glavni izvršni direktorR. Lane Riggs
Zaposlenici9,78 tis.
Osnovano1. sij 1980.
SjedišteSan Antonio, Texas, Sjedinjene Američke Države
Sektor-
Web-lokacijavalero.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti USD
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti USD
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
30,34 mlr.
28,62 mlr.
30,66 mlr.
42,82 mlr.
Trošak prodane robe
27,70 mlr.
19,19 mlr.
26,06 mlr.
34,99 mlr.
Trošak prihoda
27,70 mlr.
19,19 mlr.
26,06 mlr.
34,99 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
228,00 mil.
293,00 mil.
261,00 mil.
209,00 mil.
Poslovni rashod
969,00 mil.
7,73 mlr.
2,75 mlr.
2,57 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
28,66 mlr.
26,92 mlr.
28,80 mlr.
37,56 mlr.
Poslovni prihod
1,68 mlr.
1,70 mlr.
1,86 mlr.
5,25 mlr.
Ostali neposlovni prihod
68,00 mil.
66,00 mil.
108,00 mil.
92,00 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,46 mlr.
1,52 mlr.
1,72 mlr.
5,17 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,61 mlr.
1,62 mlr.
1,82 mlr.
5,20 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
390,00 mil.
355,00 mil.
401,00 mil.
1,09 mlr.
Efektivna porezna stopa
26,79 %
23,29 %
23,27 %
21,17 %
Ostali poslovni rashodi
5,00 mil.
6,72 mlr.
1,74 mlr.
1,66 mlr.
Neto dohodak
1,10 mlr.
1,13 mlr.
1,26 mlr.
3,72 mlr.
Neto profitna marža
3,61 %
3,96 %
4,12 %
8,69 %
Zarada po dionici
3,66
3,82
4,22
12,54
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−139,00 mil.
−139,00 mil.
−140,00 mil.
−145,00 mil.
Neto izdaci za kamate
−139,00 mil.
−139,00 mil.
−140,00 mil.
−145,00 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
736,00 mil.
717,00 mil.
740,00 mil.
704,00 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
2,31 mlr.
2,41 mlr.
2,60 mlr.
5,96 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije