Finance

Listák
Miért csökkent a(z) UA ennyivel: 2,53%?
Ásson mélyebbre
UA:NYSE
Under Armour
4,63 USD
-2,53%
(-0,12) 1 n
4,63 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 16., 16:00:05 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: UA…
Megnyitás
4,79 USD
Magas
4,82 USD
Alacsony
4,61 USD
Piaci tőkeérték
2,01 Mrd
Átlagos forgalom
2,62 M
Forgalom
1,60 M
52 hetes legmagasabb ár
7,91 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
3,95 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,16 USD
Béta
1,53
Kinnlevő részvények
206,26 M
Alkalmazottak száma
10 E
Megnyitás
4,79 USD
Magas
4,82 USD
Alacsony
4,61 USD
Piaci tőkeérték
2,01 Mrd
Átlagos forgalom
2,62 M
Forgalom
1,60 M
52 hetes legmagasabb ár
7,91 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
3,95 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,16 USD
Béta
1,53
Kinnlevő részvények
206,26 M
Alkalmazottak száma
10 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Az Under Armour egy amerikai sportruházat-gyártó cég. A főhadiszállása a Maryland állambeli Baltimore-ban található. Baltimore-on kívül több nagyvárosban is van egy főhadiszállása a vállalatnak. Jelenlegi jelmondata: I Will. Korábban "Protect This House" volt a szlogen. Ez a szlogen a márka legelső reklámfilmjéből származik, ahol egy futballedző kiabálta ezt. A régi cipős dobozokon a "Protect This House" és az "I Will" szlogenek egyszerre szerepeltek. Az újabb dobozokon már csak az UNDER ARMOUR feliratok és a logó láthatók. Az Under Armour-t 1996-ban alapította Kevin Plank futballedző. Plank eleinte a nagymamája alagsorában dolgozott, de hamar áttette székhelyét Baltimore-ba. A vállalat legelső találmánya egy olyan póló volt, amely egy különleges technológiának köszönhetően kiszűrte a nedvességet, ezzel szárazon tartva a sportolókat. Hatására a nagy márkák, mint az Adidas, a Nike és a Reebok is kifejlesztették saját nedvesség-szűrő technológiájukat. A ruhadarabokat megvette az NFL, így az Under Armour lassan hírnévre tett szert. A márka akkor ért el nagy áttörést, amikor különböző filmekben megjelentek a cég UA logójával ellátott ruhák, amelyeket többnyire a főszereplők viseltek. Wikipedia
Under Armour információi
VezérigazgatóKevin Plank
Munkavállalók10 E
Alapítva1996. szept. 25.
SzékhelyBaltimore, Maryland, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Nem találhatók elemzői értékelések.
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 7.
Pénzügyi időszak
Negyedév1 2027
0,05 USD / 0,02 USD
+192,57%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
1,10 Mrd / 1,11 Mrd
-0,99%elmaradás
2027. pénzügyi év, N1 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
1,33 Mrd
1,33 Mrd
1,17 Mrd
1,10 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
702,80 M
738,02 M
665,93 M
574,10 M
Értékesítés költsége
702,80 M
738,02 M
665,93 M
574,10 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
577,19 M
661,83 M
401,96 M
541,44 M
Működési költség
577,19 M
661,83 M
401,96 M
541,44 M
Működési költségek összesen
1,28 Mrd
1,40 Mrd
1,07 Mrd
1,12 Mrd
Működési bevétel
53,40 M
-72,09 M
103,27 M
-17,61 M
Egyéb nem működési bevétel
-3,14 M
-4,30 M
-1,75 M
-2,96 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
7,13 M
-160,22 M
-42,52 M
28,86 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
43,48 M
-82,53 M
94,45 M
-35,49 M
Jövedelemadó-ráfordítás
25,94 M
270,60 M
866,00 E
28,31 M
Hatékony adókulcs
364,02%
-168,89%
-2,04%
98,11%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-18,81 M
-430,83 M
-43,39 M
545,00 E
Nettó haszonkulcs
-1,41%
-32,45%
-3,70%
0,05%
Egy részvényre jutó eredmény
0,04
0,09
-0,03
0,05
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
13,90 M
-
Kamatköltség
-8,60 M
-8,89 M
-22,64 M
-10,64 M
Nettó kamatkiadások
-8,60 M
-8,89 M
-8,74 M
-10,64 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
80,66 M
-44,80 M
129,36 M
7,81 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
376,00 E
-
576,00 E
81,00 E
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások