Finance

Listák
TX:NYSE
Ternium SA
58,55 USD
-0,75%
(-0,44) 1 n
58,55 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 14., 16:00:06 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: TX…
Megnyitás
58,41 USD
Magas
58,75 USD
Alacsony
57,42 USD
Piaci tőkeérték
11,49 Mrd
Átlagos forgalom
454,51 E
Forgalom
385,27 E
Osztalék
3,76%
Negyedéves osztalék
0,55 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. máj. 14.
Árfolyam/nyereség arány
16,43
52 hetes legmagasabb ár
59,32 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
33,01 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
3,56 USD
Béta
1,25
Kinnlevő részvények
200,47 M
Alkalmazottak száma
33 E
Megnyitás
58,41 USD
Magas
58,75 USD
Alacsony
57,42 USD
Piaci tőkeérték
11,49 Mrd
Átlagos forgalom
454,51 E
Forgalom
385,27 E
Osztalék
3,76%
Negyedéves osztalék
0,55 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. máj. 14.
Árfolyam/nyereség arány
16,43
52 hetes legmagasabb ár
59,32 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
33,01 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
3,56 USD
Béta
1,25
Kinnlevő részvények
200,47 M
Alkalmazottak száma
33 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Ternium S.A. is a manufacturer of flat and long steel products with production centers in Argentina, Brazil, Mexico, Guatemala, Colombia, and the United States. Ternium owns a 51.5% interest in Usiminas of Brazil. The company has an annual production capacity of 15.4 million tons. In 2023, 55% of its sales were from Mexico; 21% of sales were from Argentina; Bolivia, Chile, Paraguay and Uruguay; 13% of sales were from Brazil; and 11% of sales were from the United States, Colombia and Central America. Approximately 21% of the company is publicly traded; the remainder is controlled by San Faustin S.A., which is in turn controlled by Rocca & Partners Stichting Administratiekantoor Aandelen San Faustin, a Stichting. The company takes its name from the Latin words Ter and Eternium in reference to the integration of the three steel mills. Wikipedia
Ternium SA információi
VezérigazgatóMáximo Vedoya | Paolo Rocca
Munkavállalók33,3 E
Alapítva1961
SzékhelyLuxembourg, Luxembourg, Luxemburg
Ágazat-
Elemzői értékelések
8 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TX
Vásárlás
Vásárlás
4
Tartás
4
Eladás
0
12 havi előrejelzés
8 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TX.
Legmagasabb
Jelenlegi 58,55 USD
67,50 USD (+15,29%)
Átlagos
57,36 USD (-2,03%)
Legalacsonyabb
40,00 USD (-31,68%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Caio Ribeiro
Bank of America Securities
Buy
Maintained
-
-
10/09/2026
Marcio Farid
Goldman Sachs
Buy
Maintained
59,00 USD
+0,8%
10/08/2026
Timna Tanners
Wells Fargo
Hold
Reiterated
56,00 USD
-4,4%
10/06/2026
Rodolfo Angele
J.P. Morgan
Buy
Reiterated
67,50 USD
+15,3%
09/08/2026
Carlos De Alba
Morgan Stanley
Buy
Maintained
65,00 USD
+11%
09/03/2026
Caio Greiner
UBS
Hold
Maintained
59,00 USD
+0,8%
08/27/2026
Jonathan Brandt
HSBC
Hold
Downgraded
55,00 USD
-6,1%
08/20/2026
Alfonso Salazar
Scotiabank
Hold
Maintained
40,00 USD
-31,7%
08/05/2026
Daniel Sasson
Itau Unibanco
Buy
Upgraded
59,00 USD
+0,8%
05/24/2026
Rafael Barcellos
Bradesco
Buy
Upgraded
62,00 USD
+5,9%
05/19/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 5.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
1,81 USD / 1,54 USD
+17,37%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
4,34 Mrd / 4,40 Mrd
-1,28%elmaradás
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
3,95 Mrd
3,77 Mrd
3,93 Mrd
4,34 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
3,35 Mrd
3,17 Mrd
3,25 Mrd
3,40 Mrd
Értékesítés költsége
3,35 Mrd
3,17 Mrd
3,25 Mrd
3,40 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
396,27 M
342,40 M
353,64 M
427,80 M
Működési költség
392,99 M
442,41 M
393,26 M
412,61 M
Működési költségek összesen
3,74 Mrd
3,62 Mrd
3,64 Mrd
3,81 Mrd
Működési bevétel
215,40 M
158,51 M
290,07 M
528,41 M
Egyéb nem működési bevétel
-37,20 M
-27,31 M
-22,61 M
-34,00 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
173,72 M
154,58 M
279,44 M
487,42 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
205,32 M
138,25 M
310,24 M
511,42 M
Jövedelemadó-ráfordítás
443,59 M
-16,74 M
-92,95 M
22,89 M
Hatékony adókulcs
255,34%
-10,83%
-33,26%
4,70%
Egyéb működési költségek
-3,28 M
58,23 M
39,62 M
-15,18 M
Nettó jövedelem
20,61 M
122,20 M
213,02 M
343,67 M
Nettó haszonkulcs
0,52%
3,24%
5,41%
7,92%
Egy részvényre jutó eredmény
0,23
0,84
0,66
1,81
Kamat- és befektetési jövedelem
55,86 M
55,72 M
63,73 M
45,20 M
Kamatköltség
-53,34 M
-50,40 M
-50,18 M
-50,43 M
Nettó kamatkiadások
2,52 M
5,33 M
13,55 M
-5,23 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
7,92 M
-
-
EBITDA
412,46 M
276,75 M
470,75 M
722,12 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások