Finance

Seznamy
Výsledky za Q3 2026 • publikováno • Výnos na akcii nebyl splněn -22,44% • Tržby nesplněny -0,09%
Zobrazit výsledky
TX:NYSE
Ternium SA
49,16 US$
+1,07%
(+0,52) 1D
49,16 US$
0,00% (0,00)
Po uzavření burzy
Zavřeno: 6. 11., 16:00:02 GMT-5  ·   USD
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro TX…
Otevřít
49,36 US$
Max.
49,74 US$
Min.
48,68 US$
Trž. kap.
9,65 mld.
Prům. obj.
495,39 tis.
Objem
954,60 tis.
Dividenda
4,48 %
Čtvrtletní dividenda
0,55 US$
Datum ex dividenda
14. 5. 2026
Ukazatel P/E
10,07
52týd. max.
60,21 US$
52týd. min.
35,12 US$
EPS
4,88 US$
Beta
1,25
Akcie v oběhu
200,47 mil.
Počet zaměstnanců
33 tis.
Otevřít
49,36 US$
Max.
49,74 US$
Min.
48,68 US$
Trž. kap.
9,65 mld.
Prům. obj.
495,39 tis.
Objem
954,60 tis.
Dividenda
4,48 %
Čtvrtletní dividenda
0,55 US$
Datum ex dividenda
14. 5. 2026
Ukazatel P/E
10,07
52týd. max.
60,21 US$
52týd. min.
35,12 US$
EPS
4,88 US$
Beta
1,25
Akcie v oběhu
200,47 mil.
Počet zaměstnanců
33 tis.
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Profil
Ternium S.A. is a manufacturer of flat and long steel products with production centers in Argentina, Brazil, Mexico, Guatemala, Colombia, and the United States. Ternium owns a 51.5% interest in Usiminas of Brazil. The company has an annual production capacity of 15.4 million tons. In 2023, 55% of its sales were from Mexico; 21% of sales were from Argentina; Bolivia, Chile, Paraguay and Uruguay; 13% of sales were from Brazil; and 11% of sales were from the United States, Colombia and Central America. Approximately 21% of the company is publicly traded; the remainder is controlled by San Faustin S.A., which is in turn controlled by Rocca & Partners Stichting Administratiekantoor Aandelen San Faustin, a Stichting. The company takes its name from the Latin words Ter and Eternium in reference to the integration of the three steel mills. Wikipedia
Informace o Ternium SA
Generální ředitelMáximo Vedoya | Paolo Rocca
Zaměstnanci33,3 tis.
Založeno2005
ÚstředíLucemburk, Kanton Lucemburk, Lucembursko
OdvětvíMaterials
Obor-
Hodnocení analytiků
Na základě hodnocení akcií TX od 8 analytiků za poslední 3 měsíce
Koupit
Koupit
4
Držet
4
Prodat
0
12měsíční prognóza
Na základě 8 analytiků z Wall Street, kteří v posledních 3 měsících nabídli 12měsíční cenové cíle pro TX.
Nejvyšší
Aktuální 49,16 US$
66,50 US$ (+35,27%)
Průměr
56,64 US$ (+15,22%)
Nejnižší
40,00 US$ (-18,63%)
Analytik
Doporučení
Akce
Cenový cíl
Prognóza
Datum
Timna Tanners
Wells Fargo
Hold
Maintained
52,00 US$
+5,8%
11/05/2026
Caio Ribeiro
Bank of America Securities
Buy
Maintained
-
-
11/04/2026
Alfonso Salazar
Scotiabank
Hold
Maintained
40,00 US$
-18,6%
11/04/2026
Rodolfo Angele
J.P. Morgan
Buy
Maintained
66,50 US$
+35,3%
10/16/2026
Marcio Farid
Goldman Sachs
Buy
Maintained
59,00 US$
+20%
10/08/2026
Carlos De Alba
Morgan Stanley
Buy
Maintained
65,00 US$
+32,2%
09/03/2026
Caio Greiner
UBS
Hold
Maintained
59,00 US$
+20%
08/27/2026
Jonathan Brandt
HSBC
Hold
Downgraded
55,00 US$
+11,9%
08/20/2026
Daniel Sasson
Itau Unibanco
Buy
Upgraded
59,00 US$
+20%
05/24/2026
Rafael Barcellos
Bradesco
Buy
Upgraded
62,00 US$
+26,1%
05/19/2026
Poslední zpráva
4. 11. 2026
Fiskální období
Q3 2026
1,49 US$ / 1,92 US$
-22,44%pokles
Tržby / odh. (USD)
4,64 mld. / 4,65 mld.
-0,09%pokles
Telekonference k finančním výsledkům za fiskální Q3 2026
Čeká se na telekonferenci k finančním výsledkům
Ve zkratce
Statistiky z nejnovějších zpráv a přehledů
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v USD
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v USD
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
září 2026
Tržby
3,77 mld.
3,93 mld.
4,34 mld.
4,64 mld.
Náklady na prodané zboží
3,17 mld.
3,25 mld.
3,40 mld.
3,61 mld.
Náklady na tržby
3,17 mld.
3,25 mld.
3,40 mld.
3,61 mld.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
342,40 mil.
353,64 mil.
427,80 mil.
448,00 mil.
Provozní náklady
442,41 mil.
393,26 mil.
412,61 mil.
459,00 mil.
Celkové provozní náklady
3,62 mld.
3,64 mld.
3,81 mld.
4,07 mld.
Provozní výnosy
158,51 mil.
290,07 mil.
528,41 mil.
577,00 mil.
Ostatní neprovozní výnosy
-27,31 mil.
-22,61 mil.
-34,00 mil.
-5,00 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
154,58 mil.
279,44 mil.
487,42 mil.
582,00 mil.
EBT bez neobvyklých položek
138,25 mil.
310,24 mil.
511,42 mil.
595,00 mil.
Náklady na daň z příjmů
-16,74 mil.
-92,95 mil.
22,89 mil.
215,00 mil.
Efektivní daňová sazba
-10,83 %
-33,26 %
4,70 %
36,94 %
Ostatní provozní náklady
58,23 mil.
39,62 mil.
-15,18 mil.
11,00 mil.
Čisté příjmy
122,20 mil.
213,02 mil.
343,67 mil.
279,00 mil.
Čistá zisková marže
3,24 %
5,41 %
7,92 %
6,01 %
Výnosy na akcii
0,84
0,66
1,81
1,49
Příjmy z úroků a investic
55,72 mil.
63,73 mil.
45,20 mil.
45,00 mil.
Úrokové náklady
-50,40 mil.
-50,18 mil.
-50,43 mil.
-53,00 mil.
Čisté úrokové náklady
5,33 mil.
13,55 mil.
-5,23 mil.
-8,00 mil.
Odpisy a amortizace
7,92 mil.
-
-
-
EBITDA
276,75 mil.
470,75 mil.
722,12 mil.
775,00 mil.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-
-
-
-
Transakce zasvěcených osob
Data o transakcích zasvěcených osob pocházejí ze zdrojů třetích stran. Další informace
Zasvěcená osoba
Pozice
Typ
Datum
Akcie
Částka
Stránka 1
Nadcházející události
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google