Finance

Zoznamy
Prečo akcie TRU stúpli 2,41%?
Preskúmať podrobnejšie
TRU:NSE
Trucap Finance Ltd
4,25 INR
+2,41%
(+0,100) 1 d.
16. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre TRU…
Otvoriť
4,11 INR
Vysoká
4,46 INR
Nízka
4,10 INR
Trh. kap.
508,99 mil.
Priem. obj.
75,65 tis.
Objem
93,88 tis.
Max. za 52 týž.
10,99 INR
Min. za 52 týž.
3,90 INR
Výnosy na akciu
-9,78 INR
Počet zamestnancov
437
Otvoriť
4,11 INR
Vysoká
4,46 INR
Nízka
4,10 INR
Trh. kap.
508,99 mil.
Priem. obj.
75,65 tis.
Objem
93,88 tis.
Max. za 52 týž.
10,99 INR
Min. za 52 týž.
3,90 INR
Výnosy na akciu
-9,78 INR
Počet zamestnancov
437
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Trucap Finance Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci437
Dátum založenia1994
Hlavné sídlo-
OdvetviePayment service provider
Web-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
-231,56 mil.
-336,06 mil.
-8,77 mil.
11,12 mil.
Cena predaného tovaru
11,42 mil.
6,61 mil.
10,77 mil.
3,42 mil.
Náklady na výnosy
11,42 mil.
6,61 mil.
10,77 mil.
3,42 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
95,51 mil.
53,49 mil.
103,59 mil.
69,97 mil.
Prevádzkové náklady
212,98 mil.
182,31 mil.
318,08 mil.
148,06 mil.
Celkové prevádzkové náklady
224,39 mil.
188,92 mil.
328,85 mil.
151,48 mil.
Prevádzkové príjmy
-455,95 mil.
-524,98 mil.
-337,62 mil.
-140,36 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-455,95 mil.
-524,98 mil.
-384,40 mil.
-140,36 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-455,95 mil.
-524,98 mil.
-337,62 mil.
-140,36 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-127,04 mil.
-100,46 mil.
-102,30 mil.
-34,56 mil.
Platná daňová sadzba
27,86 %
19,14 %
26,61 %
24,62 %
Ostatné prevádzkové náklady
97,01 mil.
109,45 mil.
-66,91 mil.
61,96 mil.
Čistý príjem
-328,91 mil.
-424,53 mil.
-282,10 mil.
-105,80 mil.
Čistá zisková marža
142,04 %
126,32 %
3 217,01 %
-951,73 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
20,45 mil.
19,37 mil.
17,75 mil.
16,13 mil.
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu