Finance

Listák
Miért csökkent a(z) TNYA ennyivel: 6,78%?
Ásson mélyebbre
TNYA:NASDAQ
Tenaya Therapeutics Inc
0,38 USD
-6,78%
(-0,028) 1 n
0,38 USD
+1,13% (+0,0043)
Zárás utáni
Zárva: okt. 16., 16:00:00 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: TNYA…
Megnyitás
0,41 USD
Magas
0,42 USD
Alacsony
0,37 USD
Piaci tőkeérték
85,03 M
Átlagos forgalom
3,42 M
Forgalom
6,84 M
52 hetes legmagasabb ár
2,02 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,36 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,53 USD
Béta
2,87
Kinnlevő részvények
224,23 M
Alkalmazottak száma
70
Megnyitás
0,41 USD
Magas
0,42 USD
Alacsony
0,37 USD
Piaci tőkeérték
85,03 M
Átlagos forgalom
3,42 M
Forgalom
6,84 M
52 hetes legmagasabb ár
2,02 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,36 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,53 USD
Béta
2,87
Kinnlevő részvények
224,23 M
Alkalmazottak száma
70
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Tenaya Therapeutics Inc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók70
Alapítva2016
SzékhelySouth San Francisco, Kalifornia, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
5 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TNYA
Erős vétel
Vásárlás
5
Tartás
0
Eladás
0
12 havi előrejelzés
5 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TNYA.
Legmagasabb
Jelenlegi 0,38 USD
40,00 USD (+10 406,96%)
Átlagos
13,00 USD (+3 314,76%)
Legalacsonyabb
3,00 USD (+688,02%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Joseph Pantginis
H.C. Wainwright
Buy
Maintained
3,00 USD
+688%
10/05/2026
Whitney Ijem
Canaccord Genuity
Buy
Maintained
5,00 USD
+1 213,4%
08/06/2026
Cory Jubinville, PhD
LifeSci Capital
Buy
Maintained
4,00 USD
+950,7%
08/06/2026
Yasmeen Rahimi
Piper Sandler
Buy
Maintained
40,00 USD
+10 407%
08/06/2026
Sami Corwin
William Blair
Buy
Maintained
-
-
08/06/2026
Andy Hsieh
William Blair
Buy
Maintained
-
-
07/29/2026
Michael Ulz
Morgan Stanley
Buy
Reiterated
2,00 USD
+425,3%
06/03/2026
Geulah Livshits
Chardan Capital
Buy
Reiterated
8,00 USD
+2 001,4%
05/15/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 5.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
-0,09 USD / -0,07 USD
-35,90%elmaradás
Bevétel/becsült (USD)
1,11 M / 10,00 M
-88,90%elmaradás
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
-
-
225,00 E
1,11 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
-
-
-
-
Értékesítés költsége
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek
15,36 M
14,80 M
14,84 M
16,60 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
5,57 M
5,98 M
5,45 M
5,41 M
Működési költség
20,94 M
20,78 M
20,29 M
22,01 M
Működési költségek összesen
20,94 M
20,78 M
20,29 M
22,01 M
Működési bevétel
-20,94 M
-20,78 M
-20,06 M
-20,90 M
Egyéb nem működési bevétel
3,00 E
25,00 E
-
-1,37 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-20,28 M
-20,18 M
-19,27 M
-43,39 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-20,28 M
-20,18 M
-19,27 M
-21,57 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-
-
-
-
Hatékony adókulcs
-
-
-
-
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-20,28 M
-20,18 M
-19,27 M
-43,39 M
Nettó haszonkulcs
-
-
-8 565,33%
-3 909,28%
Egy részvényre jutó eredmény
-0,12
-0,12
-0,09
-0,09
Kamat- és befektetési jövedelem
658,00 E
575,00 E
793,00 E
697,00 E
Kamatköltség
-
-
-
-
Nettó kamatkiadások
658,00 E
575,00 E
793,00 E
697,00 E
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
-19,07 M
-18,95 M
-18,30 M
-19,20 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások