Finance

Zoznamy
Prečo akcie TEXRAIL stúpli 2,83%?
Preskúmať podrobnejšie
TEXRAIL:NSE
Texmaco Rail & Engineering Ltd
113,19 INR
+2,83%
(+3,12) 1 d.
13. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre TEXRAIL…
Otvoriť
110,00 INR
Vysoká
113,40 INR
Nízka
108,18 INR
Trh. kap.
45,73 mld.
Priem. obj.
3,83 mil.
Objem
1,70 mil.
Dividenda
0,66 %
Štvrťročná dividenda
0,19 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
11. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
21,24
Max. za 52 týž.
142,95 INR
Min. za 52 týž.
78,05 INR
Výnosy na akciu
5,33 INR
Akcie v obehu
220,05 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Otvoriť
110,00 INR
Vysoká
113,40 INR
Nízka
108,18 INR
Trh. kap.
45,73 mld.
Priem. obj.
3,83 mil.
Objem
1,70 mil.
Dividenda
0,66 %
Štvrťročná dividenda
0,19 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
11. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
21,24
Max. za 52 týž.
142,95 INR
Min. za 52 týž.
78,05 INR
Výnosy na akciu
5,33 INR
Akcie v obehu
220,05 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Texmaco Rail & Engineering Ltd. is an Indian engineering and infrastructure company that is primarily engaged in manufacturing railway wagons, coaches, and locomotives, as well as providing related services. The company is part of Adventz Group and headquartered in Kolkata. The company manufactures coaches for the Indian Railways and private firms. Wikipedia
Informácie o subjekte Texmaco Rail & Engineering Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci1,88 tis.
Dátum založenia1939
Hlavné sídlo-
OdvetvieMachine industry
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
12,58 mld.
10,42 mld.
11,67 mld.
7,57 mld.
Cena predaného tovaru
10,46 mld.
8,68 mld.
6,87 mld.
5,96 mld.
Náklady na výnosy
10,46 mld.
8,68 mld.
6,87 mld.
5,96 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
503,47 mil.
450,33 mil.
472,76 mil.
453,07 mil.
Prevádzkové náklady
989,79 mil.
961,30 mil.
3,82 mld.
1,16 mld.
Celkové prevádzkové náklady
11,45 mld.
9,65 mld.
10,69 mld.
7,12 mld.
Prevádzkové príjmy
1,13 mld.
769,92 mil.
975,00 mil.
446,63 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
80,41 mil.
129,96 mil.
-371,33 mil.
185,27 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
981,50 mil.
630,53 mil.
724,40 mil.
425,03 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
981,50 mil.
660,76 mil.
635,30 mil.
425,03 mil.
Výdavky na daň z príjmu
342,28 mil.
207,79 mil.
144,00 mil.
-75,70 mil.
Platná daňová sadzba
34,87 %
32,96 %
19,88 %
-17,81 %
Ostatné prevádzkové náklady
375,63 mil.
394,31 mil.
3,22 mld.
582,39 mil.
Čistý príjem
646,31 mil.
428,42 mil.
576,82 mil.
500,38 mil.
Čistá zisková marža
5,14 %
4,11 %
4,94 %
6,61 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
124,73 mil.
-
Úrokové náklady
-302,00 mil.
-314,88 mil.
-67,74 mil.
-250,82 mil.
Čisté úrokové náklady
-302,00 mil.
-314,88 mil.
56,99 mil.
-250,82 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
110,69 mil.
116,66 mil.
134,50 mil.
123,35 mil.
EBITDA
1,24 mld.
874,60 mil.
1,09 mld.
564,25 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu