Finance

Zoznamy
Prečo akcie TENA klesli 2,69%?
Preskúmať podrobnejšie
TENA:VIE
Tenaris SA
25,70 €
-2,69%
(-0,71) 1 d.
15. 10., 13:00:32 GMT+2  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre TENA…
Otvoriť
25,88 €
Vysoká
25,88 €
Nízka
25,70 €
Trh. kap.
27,42 mld.
Priem. obj.
70,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
28,06 €
Min. za 52 týž.
22,55 €
Počet zamestnancov
26 tis.
Otvoriť
25,88 €
Vysoká
25,88 €
Nízka
25,70 €
Trh. kap.
27,42 mld.
Priem. obj.
70,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
28,06 €
Min. za 52 týž.
22,55 €
Počet zamestnancov
26 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Tenaris S.A., organized in Luxembourg, is a manufacturer and supplier of steel pipes and related services for the petroleum industry. The company produces and ships over 4 million tons of pipes annually. In 2024, sales to customers in North America accounted for 46% of sales, compared with 19% in South America, 26% in Asia-Pacific, and 10% in Europe. Tenaris is controlled by Techint and holds minority interests in Ternium, Usiminas, and Techgen. Its shares are listed on the New York Stock Exchange, Borsa Italiana, and the Mexican Stock Exchange, and are included in the FTSE MIB index. Wikipedia
Informácie o subjekte Tenaris SA
Generálny riaditeľPaolo Rocca
Zamestnanci26 tis.
Dátum založenia2001
Hlavné sídloLuxembursko, Luxemburg, Luxembursko
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
2,98 mld.
3,00 mld.
3,10 mld.
2,97 mld.
Cena predaného tovaru
1,95 mld.
1,84 mld.
1,90 mld.
1,98 mld.
Náklady na výnosy
1,95 mld.
1,84 mld.
1,90 mld.
1,98 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
434,97 mil.
426,54 mil.
434,80 mil.
484,11 mil.
Prevádzkové náklady
435,38 mil.
626,66 mil.
612,15 mil.
490,66 mil.
Celkové prevádzkové náklady
2,38 mld.
2,47 mld.
2,51 mld.
2,47 mld.
Prevádzkové príjmy
596,63 mil.
526,39 mil.
587,98 mil.
494,00 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-9,88 mil.
244,00 tis.
-95,00 tis.
-8,96 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
624,34 mil.
603,30 mil.
667,64 mil.
574,07 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
624,34 mil.
570,65 mil.
671,89 mil.
574,07 mil.
Výdavky na daň z príjmu
171,70 mil.
142,23 mil.
103,48 mil.
81,94 mil.
Platná daňová sadzba
27,50 %
23,58 %
15,50 %
14,27 %
Ostatné prevádzkové náklady
415,00 tis.
200,13 mil.
177,36 mil.
6,55 mil.
Čistý príjem
445,69 mil.
448,86 mil.
540,70 mil.
477,14 mil.
Čistá zisková marža
14,97 %
14,99 %
17,44 %
16,08 %
Výnosy na akciu
0,43
0,87
0,54
0,95
Príjem z úrokov a investícií
56,18 mil.
48,84 mil.
64,90 mil.
52,97 mil.
Úrokové náklady
-9,64 mil.
-15,84 mil.
-11,66 mil.
-11,91 mil.
Čisté úrokové náklady
46,54 mil.
33,00 mil.
53,23 mil.
41,06 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
737,19 mil.
642,52 mil.
722,51 mil.
631,37 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu