Finanses

Saraksti
TENA:VIE
Tenaris SA
26,41 €
+1,07%
(+0,28) 1 d.
14. okt., 17:36:00 GMT+2  ·   EUR
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: TENA…
Atvērt
26,11 €
Augsta
26,41 €
Zema
26,11 €
Tirgus kapitalizācija
27,86 mljrd.
Vid. apjoms
70,00
Apjoms
0,00
Augstākā 52 ned.
28,06 €
Zemākā 52 ned.
22,55 €
Darbinieku skaits
26 tūkst.
Atvērt
26,11 €
Augsta
26,41 €
Zema
26,11 €
Tirgus kapitalizācija
27,86 mljrd.
Vid. apjoms
70,00
Apjoms
0,00
Augstākā 52 ned.
28,06 €
Zemākā 52 ned.
22,55 €
Darbinieku skaits
26 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Tenaris S.A., organized in Luxembourg, is a manufacturer and supplier of steel pipes and related services for the petroleum industry. The company produces and ships over 4 million tons of pipes annually. In 2024, sales to customers in North America accounted for 46% of sales, compared with 19% in South America, 26% in Asia-Pacific, and 10% in Europe. Tenaris is controlled by Techint and holds minority interests in Ternium, Usiminas, and Techgen. Its shares are listed on the New York Stock Exchange, Borsa Italiana, and the Mexican Stock Exchange, and are included in the FTSE MIB index. Wikipedia
Par “Tenaris SA”
ĢenerāldirektorsPaolo Rocca
Darbinieki26 tūkst.
Dibināšanas datums2001
Galvenais birojsLuksemburga, Luxembourg, Luksemburga
Sektors-
Tīmekļa vietnetenaris.com
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: USD
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: USD
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
Ieņēmumi
2,98 mljrd.
3,00 mljrd.
3,10 mljrd.
2,97 mljrd.
Pārdoto preču izmaksas
1,95 mljrd.
1,84 mljrd.
1,90 mljrd.
1,98 mljrd.
Ieņēmumu vērtība
1,95 mljrd.
1,84 mljrd.
1,90 mljrd.
1,98 mljrd.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
434,97 milj.
426,54 milj.
434,80 milj.
484,11 milj.
Darbības izdevumi
435,38 milj.
626,66 milj.
612,15 milj.
490,66 milj.
Kopējie darbības izdevumi
2,38 mljrd.
2,47 mljrd.
2,51 mljrd.
2,47 mljrd.
Ienākumi no pamatdarbības
596,63 milj.
526,39 milj.
587,98 milj.
494,00 milj.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
-9,88 milj.
244,00 tūkst.
-95,00 tūkst.
-8,96 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
624,34 milj.
603,30 milj.
667,64 milj.
574,07 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
624,34 milj.
570,65 milj.
671,89 milj.
574,07 milj.
Ienākuma nodokļa izdevumi
171,70 milj.
142,23 milj.
103,48 milj.
81,94 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
27,50%
23,58%
15,50%
14,27%
Citi darbības izdevumi
415,00 tūkst.
200,13 milj.
177,36 milj.
6,55 milj.
Neto ienākumi
445,69 milj.
448,86 milj.
540,70 milj.
477,14 milj.
Tīrās peļņas ienesīgums
14,97%
14,99%
17,44%
16,08%
Peļņa par akciju
0,43
0,87
0,54
0,95
Procentu un ieguldījumu ienākumi
56,18 milj.
48,84 milj.
64,90 milj.
52,97 milj.
Procentu izdevumi
-9,64 milj.
-15,84 milj.
-11,66 milj.
-11,91 milj.
Neto procentu izdevumi
46,54 milj.
33,00 milj.
53,23 milj.
41,06 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
-
-
-
-
EBITDA
737,19 milj.
642,52 milj.
722,51 milj.
631,37 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes