Finance

Popisi
TENA:VIE
Tenaris SA
26,13 €
−0,80%
(−0,21) 1D
13. lis, 17:36:00 GMT+2  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za TENA...
Otvori
25,98 €
Najviša
26,14 €
Najniža
25,98 €
Trž. kap.
28,07 mlr.
Prosj. kol.
70,00
Količina
0,00
52-tjed. najviša
28,06 €
52-tjed. najniža
22,55 €
Broj djelatnika
26 tis.
Otvori
25,98 €
Najviša
26,14 €
Najniža
25,98 €
Trž. kap.
28,07 mlr.
Prosj. kol.
70,00
Količina
0,00
52-tjed. najviša
28,06 €
52-tjed. najniža
22,55 €
Broj djelatnika
26 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Tenaris S.A., organized in Luxembourg, is a manufacturer and supplier of steel pipes and related services for the petroleum industry. The company produces and ships over 4 million tons of pipes annually. In 2024, sales to customers in North America accounted for 46% of sales, compared with 19% in South America, 26% in Asia-Pacific, and 10% in Europe. Tenaris is controlled by Techint and holds minority interests in Ternium, Usiminas, and Techgen. Its shares are listed on the New York Stock Exchange, Borsa Italiana, and the Mexican Stock Exchange, and are included in the FTSE MIB index. Wikipedia
Tenaris SA – informacije
Glavni izvršni direktorPaolo Rocca
Zaposlenici26 tis.
Osnovano2001
SjedišteLuxembourg, Luxembourg, Luksemburg
Sektor-
Web-lokacijatenaris.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti USD
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti USD
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
2,98 mlr.
3,00 mlr.
3,10 mlr.
2,97 mlr.
Trošak prodane robe
1,95 mlr.
1,84 mlr.
1,90 mlr.
1,98 mlr.
Trošak prihoda
1,95 mlr.
1,84 mlr.
1,90 mlr.
1,98 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
434,97 mil.
426,54 mil.
434,80 mil.
484,11 mil.
Poslovni rashod
435,38 mil.
626,66 mil.
612,15 mil.
490,66 mil.
Ukupni poslovni rashodi
2,38 mlr.
2,47 mlr.
2,51 mlr.
2,47 mlr.
Poslovni prihod
596,63 mil.
526,39 mil.
587,98 mil.
494,00 mil.
Ostali neposlovni prihod
−9,88 mil.
244,00 tis.
−95,00 tis.
−8,96 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
624,34 mil.
603,30 mil.
667,64 mil.
574,07 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
624,34 mil.
570,65 mil.
671,89 mil.
574,07 mil.
Izdaci za porez na dohodak
171,70 mil.
142,23 mil.
103,48 mil.
81,94 mil.
Efektivna porezna stopa
27,50 %
23,58 %
15,50 %
14,27 %
Ostali poslovni rashodi
415,00 tis.
200,13 mil.
177,36 mil.
6,55 mil.
Neto dohodak
445,69 mil.
448,86 mil.
540,70 mil.
477,14 mil.
Neto profitna marža
14,97 %
14,99 %
17,44 %
16,08 %
Zarada po dionici
0,43
0,87
0,54
0,95
Prihod od kamata i ulaganja
56,18 mil.
48,84 mil.
64,90 mil.
52,97 mil.
Izdaci za kamate
−9,64 mil.
−15,84 mil.
−11,66 mil.
−11,91 mil.
Neto izdaci za kamate
46,54 mil.
33,00 mil.
53,23 mil.
41,06 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
737,19 mil.
642,52 mil.
722,51 mil.
631,37 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije