Finance

Listák
Miért csökkent a(z) TALO ennyivel: 3,02%?
Ásson mélyebbre
TALO:NYSE
Talos Energy Inc
17,03 USD
-3,02%
(-0,53) 1 n
17,03 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 14., 16:00:05 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: TALO…
Megnyitás
17,64 USD
Magas
17,73 USD
Alacsony
16,94 USD
Piaci tőkeérték
2,84 Mrd
Átlagos forgalom
2,54 M
Forgalom
0,00
52 hetes legmagasabb ár
18,72 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
8,96 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-2,39 USD
Béta
0,42
Kinnlevő részvények
166,96 M
Alkalmazottak száma
700
Megnyitás
17,64 USD
Magas
17,73 USD
Alacsony
16,94 USD
Piaci tőkeérték
2,84 Mrd
Átlagos forgalom
2,54 M
Forgalom
0,00
52 hetes legmagasabb ár
18,72 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
8,96 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-2,39 USD
Béta
0,42
Kinnlevő részvények
166,96 M
Alkalmazottak száma
700
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Talos Energy Inc. is an oil and gas company that engages in the exploration, development, and production of oil and natural gas properties in the Gulf Coast and Gulf of Mexico. Wikipedia
Talos Energy Inc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók700
Alapítva2012
SzékhelyHouston, Texas, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
6 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TALO
Vásárlás
Vásárlás
4
Tartás
2
Eladás
0
12 havi előrejelzés
6 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: TALO.
Legmagasabb
Jelenlegi 17,03 USD
23,00 USD (+35,06%)
Átlagos
19,17 USD (+12,57%)
Legalacsonyabb
17,00 USD (-0,18%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Leo Mariani
Roth MKM
Buy
Maintained
17,00 USD
-0,2%
09/17/2026
Tim Rezvan
KeyBanc
Buy
Maintained
23,00 USD
+35,1%
09/15/2026
Neil Mehta
Goldman Sachs
Buy
Maintained
20,00 USD
+17,4%
09/07/2026
Arun Jayaram
J.P. Morgan
Hold
Maintained
19,00 USD
+11,6%
07/28/2026
Paul Diamond CFA
Citi
Buy
Maintained
18,00 USD
+5,7%
07/20/2026
Phillip Jungwirth
BMO Capital
Hold
Maintained
18,00 USD
+5,7%
07/16/2026
Nitin Kumar CFA
Mizuho Securities
Hold
Maintained
18,00 USD
+5,7%
05/27/2026
Unknown Analyst
Goldman Sachs
Buy
Maintained
15,00 USD
-11,9%
04/20/2026
Subash Chandra
Benchmark Co.
Hold
Downgraded
20,00 USD
+17,4%
03/05/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 5.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,57 USD / 0,29 USD
+93,71%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
664,71 M / 587,38 M
+13,17%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
449,97 M
392,15 M
472,27 M
664,71 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
133,72 M
148,22 M
129,04 M
155,68 M
Értékesítés költsége
133,72 M
148,22 M
129,04 M
155,68 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
36,85 M
39,78 M
40,97 M
44,63 M
Működési költség
324,08 M
293,16 M
491,02 M
280,04 M
Működési költségek összesen
457,80 M
441,38 M
620,06 M
435,72 M
Működési bevétel
-7,83 M
-49,23 M
-147,79 M
228,99 M
Egyéb nem működési bevétel
2,05 M
4,24 M
18,48 M
5,23 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-120,11 M
-252,06 M
-321,30 M
194,73 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-45,99 M
-87,56 M
-161,82 M
194,94 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-24,20 M
-48,45 M
-65,29 M
44,84 M
Hatékony adókulcs
20,15%
19,22%
20,32%
23,03%
Egyéb működési költségek
24,59 M
10,16 M
219,67 M
6,05 M
Nettó jövedelem
-95,90 M
-202,58 M
-256,16 M
149,67 M
Nettó haszonkulcs
-21,31%
-51,66%
-54,24%
22,52%
Egy részvényre jutó eredmény
-0,19
-0,44
-0,07
0,57
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-40,85 M
-40,80 M
-39,18 M
-39,16 M
Nettó kamatkiadások
-40,85 M
-40,80 M
-39,18 M
-39,16 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
262,64 M
243,22 M
230,38 M
229,37 M
EBITDA
61,69 M
225,58 M
117,53 M
494,26 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
226,00 E
171,00 E
-6,00 E
1,57 M
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások