youtube_live
Nyereség – Q2 2027 • kiadva • Az EPS túl lett teljesítve +27,79% • Bevétel túlteljesítése +22,36%
Eredmények megtekintésechevron_right
SWARAJENG:NSE
Swaraj Engines Ltd
3 522,00 INR
arrow_upward
+0,04%(+1,30) 1 n
okt. 16., 15:30:00 GMT+5:30 · INR
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: SWARAJENG…
Megnyitás
3 520,80 INR
Magas
3 561,80 INR
Alacsony
3 490,80 INR
Piaci tőkeérték
42,79 Mrd
Átlagos forgalom
64,13 E
Forgalom
12,34 E
Osztalék
3,12%
Negyedéves osztalék
27,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 3.
Árfolyam/nyereség arány
21,20
52 hetes legmagasabb ár
4 437,40 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
3 301,30 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
166,13 INR
Kinnlevő részvények
12,13 M
Alkalmazottak száma
294
Megnyitás
3 520,80 INR
Magas
3 561,80 INR
Alacsony
3 490,80 INR
Piaci tőkeérték
42,79 Mrd
Átlagos forgalom
64,13 E
Forgalom
12,34 E
Osztalék
3,12%
Negyedéves osztalék
27,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 3.
Árfolyam/nyereség arány
21,20
52 hetes legmagasabb ár
4 437,40 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
3 301,30 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
166,13 INR
Kinnlevő részvények
12,13 M
Alkalmazottak száma
294
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Vietnam.vn
·
17 órával ezelőtt
Gyorstalpaló 16-10: A Dow Jones több mint 550 pontot emelkedik, miközben a kötvényhozamok csökkennek, a PV Power 9 havi nyereségét több mint 5400 milliárd VND-re becsüli.
Vietnam.vn
·
1 nappal ezelőtt
Gyorstalpaló 15-10: Az S&P 500 az inflációs adatok után július óta a legnagyobb esést szenvedte el, a PV GAS 9 hónapos profitja majdnem megduplázta az éves célt.
Seeking Alpha
·
30 perccel ezelőtt
Nasdaq plunges 2% and these 15 names have led the downward decline
The Motley Fool
·
1 órával ezelőtt
The Stock Market Has Seen This Happen Only 2 Other Times in Over 150 Years, and History Has an Ominous Warning for Investors
Swaraj Engines Ltd információi