Finance

Popisi
SVE:WSE
Biomed Lublin WSiSz
2,82 PLN
−0,71%
(−0,020) 1D
12. lis, 17:00:00 GMT+2  ·   PLN
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SVE...
Otvori
2,84 PLN
Najviša
2,84 PLN
Najniža
2,80 PLN
Trž. kap.
215,52 mil.
Prosj. kol.
33,04 tis.
Količina
41,86 tis.
52-tjed. najviša
4,34 PLN
52-tjed. najniža
2,60 PLN
Dionice u optjecaju
76,02 mil.
Broj djelatnika
214
Otvori
2,84 PLN
Najviša
2,84 PLN
Najniža
2,80 PLN
Trž. kap.
215,52 mil.
Prosj. kol.
33,04 tis.
Količina
41,86 tis.
52-tjed. najviša
4,34 PLN
52-tjed. najniža
2,60 PLN
Dionice u optjecaju
76,02 mil.
Broj djelatnika
214
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Synthaverse S.A., formerly known as Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek is a Polish pharmaceutical company operating since 1944. The company manufactures medicinal preparations. The company's headquarters is in Lublin. Wikipedia
Biomed Lublin WSiSz – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici214
Osnovano1944
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijasynthaverse.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti PLN
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti PLN
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
4,79 mil.
17,51 mil.
13,61 mil.
12,85 mil.
Trošak prodane robe
3,12 mil.
8,05 mil.
6,43 mil.
5,40 mil.
Trošak prihoda
3,12 mil.
8,05 mil.
6,43 mil.
5,40 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
8,38 mil.
10,86 mil.
10,25 mil.
11,29 mil.
Poslovni rashod
9,07 mil.
17,01 mil.
7,88 mil.
8,09 mil.
Ukupni poslovni rashodi
12,20 mil.
25,06 mil.
14,31 mil.
13,49 mil.
Poslovni prihod
−7,41 mil.
−7,55 mil.
−701,00 tis.
−641,00 tis.
Ostali neposlovni prihod
−357,00 tis.
64,00 tis.
-
−1,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−8,96 mil.
−8,71 mil.
−4,14 mil.
−3,42 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−8,96 mil.
−8,46 mil.
−4,18 mil.
−3,38 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−1,24 mil.
−1,80 mil.
−537,00 tis.
−656,00 tis.
Efektivna porezna stopa
13,78 %
20,72 %
12,96 %
19,20 %
Ostali poslovni rashodi
689,00 tis.
6,15 mil.
−2,37 mil.
−3,20 mil.
Neto dohodak
−7,72 mil.
−6,90 mil.
−3,61 mil.
−2,76 mil.
Neto profitna marža
−161,27 %
−39,43 %
−26,50 %
−21,48 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
535,00 tis.
-
-
Izdaci za kamate
−1,20 mil.
−1,49 mil.
−2,58 mil.
−3,63 mil.
Neto izdaci za kamate
−1,20 mil.
−956,00 tis.
−2,58 mil.
−3,63 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
−4,20 mil.
−5,56 mil.
2,67 mil.
2,74 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
−250,00 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije