Finance

Zoznamy
Prečo akcie SRFM stúpli 12,06%?
Preskúmať podrobnejšie
SRFM:NYSE
Surf Air Mobility Inc
0,93 USD
+12,06%
(+0,10) 1 d.
0,95 USD
+1,62% (+0,015)
Po uzavretí
Zavreté: 15. 10., 16:00:04 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre SRFM…
Otvoriť
0,86 USD
Vysoká
0,95 USD
Nízka
0,80 USD
Trh. kap.
124,20 mil.
Priem. obj.
7,24 mil.
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
5,56 USD
Min. za 52 týž.
0,46 USD
Výnosy na akciu
-1,81 USD
Beta
2,51
Akcie v obehu
132,85 mil.
Počet zamestnancov
506
Otvoriť
0,86 USD
Vysoká
0,95 USD
Nízka
0,80 USD
Trh. kap.
124,20 mil.
Priem. obj.
7,24 mil.
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
5,56 USD
Min. za 52 týž.
0,46 USD
Výnosy na akciu
-1,81 USD
Beta
2,51
Akcie v obehu
132,85 mil.
Počet zamestnancov
506
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Surf Air Mobility Inc. is an American aviation company focused on regional flying. The company plans to develop electric and hybrid powertrains to upgrade existing aircraft. Surf Air Mobility is also developing AI-enabled SurfOS operating system for the regional air mobility industry. Surf Air Mobility is the parent company of Surf Air, Surf On Demand, and two airlines, Mokulele Airlines and Southern Airways Express. Wikipedia
Informácie o subjekte Surf Air Mobility Inc
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci506
Dátum založeniafeb 2020
Hlavné sídloHawthorne, Kalifornia, Spojené štáty americké
Odvetvie-
Hodnotenia analytikov
Na základe hodnotení akcií SRFM od 4 analytikov, ktoré poskytli za posledné tri mesiace
Dôrazné odporúčanie kúpiť
Nákup
3
Odloženie nákupu a predaja
1
Predaj
0
Prognóza na 12 mesiacov
Na základe údajov od 4 analytikov z Wall Street, ktorí ponúkali 12‑mesačné cieľové ceny akcií SRFM v posledných troch mesiacoch.
Najvyššia
Aktuálna 0,93 USD
12,00 USD (+1 183,70%)
Priemerná
5,19 USD (+455,20%)
Najnižšia
1,00 USD (+6,97%)
Analytik
Odporúčanie
Akcia
Cieľová cena
Predpokladané
Dátum
Austin Moeller
Canaccord Genuity
Hold
Maintained
1,00 USD
+7%
09/29/2026
Brian Kinstlinger
Alliance Global Partners
Buy
Maintained
2,75 USD
+194,2%
09/24/2026
George Gianarikas
Canaccord Genuity
Hold
Maintained
1,00 USD
+7%
08/17/2026
Michael Latimore
Northland Securities
Buy
Reiterated
5,00 USD
+434,9%
08/11/2026
Amit Dayal
H.C. Wainwright
Buy
Reiterated
12,00 USD
+1 183,7%
08/11/2026
Posledný report
10. 8. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (USD)
29,51 mil. / 28,23 mil.
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
29,17 mil.
26,45 mil.
25,61 mil.
29,51 mil.
Cena predaného tovaru
27,66 mil.
25,68 mil.
25,95 mil.
29,45 mil.
Náklady na výnosy
27,66 mil.
25,68 mil.
25,95 mil.
29,45 mil.
Náklady na výskum a vývoj
2,33 mil.
2,29 mil.
2,44 mil.
1,78 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
13,26 mil.
22,08 mil.
8,02 mil.
14,62 mil.
Prevádzkové náklady
18,01 mil.
26,64 mil.
13,02 mil.
18,86 mil.
Celkové prevádzkové náklady
45,67 mil.
52,32 mil.
38,97 mil.
48,31 mil.
Prevádzkové príjmy
-16,50 mil.
-25,88 mil.
-13,36 mil.
-18,80 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-7,52 mil.
-4,97 mil.
-5,72 mil.
-8,15 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-27,28 mil.
-37,08 mil.
-20,30 mil.
-28,19 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-27,28 mil.
-33,14 mil.
-20,30 mil.
-28,19 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-62,00 tis.
-201,00 tis.
-39,00 tis.
-53,00 tis.
Platná daňová sadzba
0,23 %
0,54 %
0,19 %
0,19 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-27,21 mil.
-36,88 mil.
-20,26 mil.
-28,13 mil.
Čistá zisková marža
-93,28 %
-139,44 %
-79,11 %
-95,34 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-3,26 mil.
-2,29 mil.
-1,22 mil.
-1,24 mil.
Čisté úrokové náklady
-3,26 mil.
-2,29 mil.
-1,22 mil.
-1,24 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
2,42 mil.
2,28 mil.
2,55 mil.
2,46 mil.
EBITDA
-14,08 mil.
-23,59 mil.
-10,80 mil.
-16,34 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
136,00 tis.
-
1,09 mil.
Transakcie osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme
Údaje o transakciách osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme pochádzajú zo zdrojov tretích strán. Ďalšie informácie
Osoba s prístupom k neverejným informáciám o firme
Pozícia
Typ
Dátum
Akcie
Suma
1. strana
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu