Finance

Listák
Miért csökkent a(z) SRFM ennyivel: 5,48%?
Ásson mélyebbre
SRFM:NYSE
Surf Air Mobility Inc
0,88 USD
-5,48%
(-0,051) 1 n
0,90 USD
+2,03% (+0,018)
Zárás utáni
Zárva: okt. 16., 16:00:04 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: SRFM…
Megnyitás
0,95 USD
Magas
0,95 USD
Alacsony
0,87 USD
Piaci tőkeérték
117,01 M
Átlagos forgalom
7,35 M
Forgalom
2,53 M
52 hetes legmagasabb ár
5,00 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,46 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,81 USD
Béta
2,51
Kinnlevő részvények
132,85 M
Alkalmazottak száma
506
Megnyitás
0,95 USD
Magas
0,95 USD
Alacsony
0,87 USD
Piaci tőkeérték
117,01 M
Átlagos forgalom
7,35 M
Forgalom
2,53 M
52 hetes legmagasabb ár
5,00 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,46 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,81 USD
Béta
2,51
Kinnlevő részvények
132,85 M
Alkalmazottak száma
506
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Surf Air Mobility Inc. is an American aviation company focused on regional flying. The company plans to develop electric and hybrid powertrains to upgrade existing aircraft. Surf Air Mobility is also developing AI-enabled SurfOS operating system for the regional air mobility industry. Surf Air Mobility is the parent company of Surf Air, Surf On Demand, and two airlines, Mokulele Airlines and Southern Airways Express. Wikipedia
Surf Air Mobility Inc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók506
Alapítvafebr. 2020
SzékhelyHawthorne, Kalifornia, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
4 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SRFM
Erős vétel
Vásárlás
3
Tartás
1
Eladás
0
12 havi előrejelzés
4 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SRFM.
Legmagasabb
Jelenlegi 0,88 USD
12,00 USD (+1 262,55%)
Átlagos
5,19 USD (+489,30%)
Legalacsonyabb
1,00 USD (+13,55%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Austin Moeller
Canaccord Genuity
Hold
Maintained
1,00 USD
+13,5%
09/29/2026
Brian Kinstlinger
Alliance Global Partners
Buy
Maintained
2,75 USD
+212,3%
09/24/2026
George Gianarikas
Canaccord Genuity
Hold
Maintained
1,00 USD
+13,5%
08/17/2026
Michael Latimore
Northland Securities
Buy
Reiterated
5,00 USD
+467,7%
08/11/2026
Amit Dayal
H.C. Wainwright
Buy
Reiterated
12,00 USD
+1 262,6%
08/11/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 10.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
- / -
Bevétel/becsült (USD)
29,51 M / 28,23 M
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
29,17 M
26,45 M
25,61 M
29,51 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
27,66 M
25,68 M
25,95 M
29,45 M
Értékesítés költsége
27,66 M
25,68 M
25,95 M
29,45 M
Kutatási és fejlesztési költségek
2,33 M
2,29 M
2,44 M
1,78 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
13,26 M
22,08 M
8,02 M
14,62 M
Működési költség
18,01 M
26,64 M
13,02 M
18,86 M
Működési költségek összesen
45,67 M
52,32 M
38,97 M
48,31 M
Működési bevétel
-16,50 M
-25,88 M
-13,36 M
-18,80 M
Egyéb nem működési bevétel
-7,52 M
-4,97 M
-5,72 M
-8,15 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-27,28 M
-37,08 M
-20,30 M
-28,19 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-27,28 M
-33,14 M
-20,30 M
-28,19 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-62,00 E
-201,00 E
-39,00 E
-53,00 E
Hatékony adókulcs
0,23%
0,54%
0,19%
0,19%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-27,21 M
-36,88 M
-20,26 M
-28,13 M
Nettó haszonkulcs
-93,28%
-139,44%
-79,11%
-95,34%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-3,26 M
-2,29 M
-1,22 M
-1,24 M
Nettó kamatkiadások
-3,26 M
-2,29 M
-1,22 M
-1,24 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
2,42 M
2,28 M
2,55 M
2,46 M
EBITDA
-14,08 M
-23,59 M
-10,80 M
-16,34 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
136,00 E
-
1,09 M
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások