Finance

רשימות
SR3:FRA
STAAR Surgical Co
‏19.36 ‏€
0.00%
(0.00) יום
12 באוק׳, 08:06:25 GMT‎+2‎  ·   EUR
כל הסמלים
סמלמחירשינויאחוז השינוי
המערכת יוצרת רשימת תובנות עיקריות לגבי SR3…
שווי השוק
1.10B‏
נפח ממוצע
2.00
נפח
0.00
שיא של 52 שבועות
‏29.00 ‏€
שפל של 52 שבועות
‏13.50 ‏€
מספר העובדים
921
שווי השוק
1.10B‏
נפח ממוצע
2.00
נפח
0.00
שיא של 52 שבועות
‏29.00 ‏€
שפל של 52 שבועות
‏13.50 ‏€
מספר העובדים
921
חדשות
ממקורות באינטרנט ומשותפים בתחום החדשות
StockStory
StockStory
·
לפני יום אחד (1)
3 Reasons STAA is Risky and 1 Stock to Buy Instead
מידע על STAAR Surgical Co
מנכ"ל/ית-
מספר העובדים921
תאריך ההקמה1982
המשרדים הראשייםמונרוביה, קליפורניה, ארצות הברית
מגזר-
אתרstaar.com
הדוחות הקודמיםכל הערכים נקובים במטבע USD
Loading Previous Earnings...
הכנסות
רווח נקי
כל הערכים נקובים במטבע USD
ספט׳ 2025
ינו׳ 2026
אפר׳ 2026
יולי 2026
הכנסות
94.73M‏
57.80M‏
93.52M‏
93.54M‏
עלות המכר
16.86M‏
14.06M‏
24.66M‏
23.81M‏
עלות ההכנסות
16.86M‏
14.06M‏
24.66M‏
23.81M‏
הוצאות מחקר ופיתוח
9.21M‏
9.24M‏
9.92M‏
9.94M‏
סך הוצאות מחקר ופיתוח
-
-
-
-
הוצאות מכירה ומנהל והוצאות כלליות
44.16M‏
45.40M‏
41.45M‏
49.60M‏
הוצאות תפעול
53.37M‏
54.65M‏
51.38M‏
59.54M‏
סך הוצאות תפעול
70.23M‏
68.71M‏
76.04M‏
83.35M‏
רווח תפעולי
24.50M‏
‎-10.91M‏
17.48M‏
10.18M‏
הכנסות לא תפעוליות
291.00K‏
1.62M‏
366.00K‏
313.00K‏
רווח לפני מס כולל סעיפים חריגים
18.79M‏
‎-20.65M‏
8.22M‏
11.02M‏
רווח לפני מס בניכוי סעיפים חריגים
24.74M‏
‎-8.75M‏
17.64M‏
11.02M‏
הוצאה למס הכנסה
9.91M‏
‎-2.34M‏
3.01M‏
2.97M‏
שיעור המס האפקטיבי
52.72%
11.35%
36.65%
26.90%
הוצאות תפעול אחרות
-
-
-
-
רווח נקי
8.88M‏
‎-18.31M‏
5.21M‏
8.06M‏
שיעור הרווח הנקי
9.38%
‎-31.68%
5.57%
8.61%
רווח למניה
0.47
0.01
0.29
0.25
הכנסות מריבית והשקעות
790.00K‏
1.07M‏
907.00K‏
939.00K‏
הוצאות ריבית
-
-
-
-
הוצאות ריבית נטו
790.00K‏
1.07M‏
907.00K‏
939.00K‏
הוצאות פחת והפחתות
-
-
-
-
רווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות (EBITDA)
26.50M‏
‎-8.90M‏
19.59M‏
12.57M‏
רווח או הפסד ממכירת נכסים
23.00K‏
‎-1.41M‏
-
1.00K‏
תוכן מ-AI עלול לכלול טעויות. מידע נוסף
אפליקציות Google