Finance

Zoznamy
SNICA:IST
Sanica Isi Sanayi AS
2,03 TRY
+0,50%
(+0,0100) 1 d.
6. 11., 11:28:25 GMT+3  ·   TRY
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre SNICA…
Otvoriť
1,99 TRY
Vysoká
2,05 TRY
Nízka
1,98 TRY
Trh. kap.
1,21 mld.
Priem. obj.
4,57 mil.
Objem
1,12 mil.
Max. za 52 týž.
5,12 TRY
Min. za 52 týž.
1,65 TRY
Výnosy na akciu
-1,13 TRY
Akcie v obehu
600,00 mil.
Počet zamestnancov
583
Otvoriť
1,99 TRY
Vysoká
2,05 TRY
Nízka
1,98 TRY
Trh. kap.
1,21 mld.
Priem. obj.
4,57 mil.
Objem
1,12 mil.
Max. za 52 týž.
5,12 TRY
Min. za 52 týž.
1,65 TRY
Výnosy na akciu
-1,13 TRY
Akcie v obehu
600,00 mil.
Počet zamestnancov
583
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Sanica Isi Sanayi AS
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci583
Dátum založenia1982
Hlavné sídlo-
OdvetvieIndustrials
Industry-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene TRY
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene TRY
12/2025
3/2026
6/2026
9/2026
Výnosy
957,13 mil.
668,54 mil.
732,71 mil.
827,24 mil.
Cena predaného tovaru
822,84 mil.
444,30 mil.
582,96 mil.
544,21 mil.
Náklady na výnosy
822,84 mil.
444,30 mil.
582,96 mil.
544,21 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
106,84 mil.
101,19 mil.
99,89 mil.
92,37 mil.
Prevádzkové náklady
134,22 mil.
102,75 mil.
86,36 mil.
91,84 mil.
Celkové prevádzkové náklady
957,06 mil.
547,05 mil.
669,31 mil.
636,04 mil.
Prevádzkové príjmy
67,57 tis.
121,49 mil.
63,40 mil.
191,20 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
79,90 mil.
-408,47 mil.
5,42 mil.
7,43 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-240,46 mil.
-322,35 mil.
-76,95 mil.
91,65 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-240,69 mil.
-322,35 mil.
-76,95 mil.
92,02 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-27,28 mil.
30,73 mil.
-34,26 mil.
-33,56 mil.
Platná daňová sadzba
11,35 %
-9,53 %
44,52 %
-36,62 %
Ostatné prevádzkové náklady
27,38 mil.
1,56 mil.
-13,54 mil.
-529,56 tis.
Čistý príjem
-213,18 mil.
-353,08 mil.
-42,69 mil.
125,21 mil.
Čistá zisková marža
-22,27 %
-52,81 %
-5,83 %
15,14 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
1,57 mil.
2,27 mil.
695,03 tis.
-
Úrokové náklady
-60,97 mil.
-106,58 mil.
-10,28 mil.
-106,61 mil.
Čisté úrokové náklady
-59,40 mil.
-104,31 mil.
-9,59 mil.
-106,61 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
66,74 mil.
177,65 mil.
115,65 mil.
263,01 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-232,30 tis.
-
-
370,58 tis.
Nadchádzajúce udalosti
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu