Finance

Popisi
SKLN:TLV
Skyline Investments Inc
170,00 ILA
−0,06%
(−0,10) 1D
14. lis, 14:42:22 GMT+3  ·   ILA
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SKLN...
Otvori
170,10 ILA
Trž. kap.
28,05 mil.
Prosj. kol.
7,52 tis.
Količina
0,00
52-tjed. najviša
839,00 ILA
52-tjed. najniža
150,00 ILA
EPS
−9,21 ILA
Dionice u optjecaju
16,50 mil.
Broj djelatnika
8
Otvori
170,10 ILA
Trž. kap.
28,05 mil.
Prosj. kol.
7,52 tis.
Količina
0,00
52-tjed. najviša
839,00 ILA
52-tjed. najniža
150,00 ILA
EPS
−9,21 ILA
Dionice u optjecaju
16,50 mil.
Broj djelatnika
8
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Skyline Investments is a Canadian company. It is the Canadian division of Mishorim Development and is based in Toronto, Canada. Skyline is currently a public company with the ticker symbol SKLN. Operating throughout Canada, particularly in Ontario, Skyline focuses on real estate, hospitality, community development, and various other areas. In Ontario, Skyline owns and manages Deerhurst Resort & Village in Muskoka and Horseshoe Resort & Village, although it intends to sell the property as of 2021. Wikipedia
Skyline Investments Inc – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici8
Osnovano1998
SjedišteToronto, Ontario, Kanada
Sektor-
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti CAD
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti CAD
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
24,53 mil.
21,25 mil.
17,28 mil.
25,01 mil.
Trošak prodane robe
18,91 mil.
18,24 mil.
16,70 mil.
19,67 mil.
Trošak prihoda
18,91 mil.
18,24 mil.
16,70 mil.
19,67 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
1,37 mil.
1,03 mil.
1,14 mil.
1,22 mil.
Poslovni rashod
6,00 mil.
4,16 mil.
4,47 mil.
11,12 mil.
Ukupni poslovni rashodi
24,91 mil.
22,40 mil.
21,17 mil.
30,79 mil.
Poslovni prihod
−378,00 tis.
−1,15 mil.
−3,88 mil.
−5,78 mil.
Ostali neposlovni prihod
−22,25 mil.
−15,18 mil.
−61,00 tis.
−68,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−29,66 mil.
−26,55 mil.
−6,79 mil.
−11,54 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−25,96 mil.
−21,80 mil.
−6,87 mil.
−9,87 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−83,00 tis.
−1,26 mil.
−21,00 tis.
−447,00 tis.
Efektivna porezna stopa
0,28 %
4,76 %
0,31 %
3,87 %
Ostali poslovni rashodi
649,00 tis.
−867,00 tis.
−667,00 tis.
−1,11 mil.
Neto dohodak
−27,63 mil.
−23,21 mil.
−4,72 mil.
−10,31 mil.
Neto profitna marža
−112,65 %
−109,22 %
−27,32 %
−41,21 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
1,66 mil.
906,00 tis.
296,00 tis.
341,00 tis.
Izdaci za kamate
−4,99 mil.
−6,38 mil.
−3,22 mil.
−4,36 mil.
Neto izdaci za kamate
−3,33 mil.
−5,48 mil.
−2,92 mil.
−4,02 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
3,97 mil.
3,99 mil.
3,99 mil.
4,09 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
3,60 mil.
2,84 mil.
108,00 tis.
−1,70 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije