Finance

Popisi
SIYSIL:NSE
Siyaram Silk Mills Ltd
539,00 INR
+0,27%
(+1,45) 1D
15. lis, 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SIYSIL...
Otvori
541,00 INR
Najviša
544,35 INR
Najniža
530,10 INR
Trž. kap.
24,58 mlr.
Prosj. kol.
27,12 tis.
Količina
14,77 tis.
Dividenda
2,23 %
Kvartalna dividenda
3,00 INR
Datum nakon isplate dividende
24. srp 2026.
P/E omjer
10,31
52-tjed. najviša
848,80 INR
52-tjed. najniža
433,35 INR
EPS
52,30 INR
Dionice u optjecaju
46,87 mil.
Broj djelatnika
2 tis.
Otvori
541,00 INR
Najviša
544,35 INR
Najniža
530,10 INR
Trž. kap.
24,58 mlr.
Prosj. kol.
27,12 tis.
Količina
14,77 tis.
Dividenda
2,23 %
Kvartalna dividenda
3,00 INR
Datum nakon isplate dividende
24. srp 2026.
P/E omjer
10,31
52-tjed. najviša
848,80 INR
52-tjed. najniža
433,35 INR
EPS
52,30 INR
Dionice u optjecaju
46,87 mil.
Broj djelatnika
2 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Siyaram Silk Mills Ltd, also known as Siyaram's or SSM, is an Indian blended fabric and garment manufacturing company, with an associated chain of retail outlets, and branded showrooms. Siyaram's was incorporated in 1978, and has its headquarters in the Kamala Mills compound, Lower Parel, Mumbai. Wikipedia
Siyaram Silk Mills Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici2,47 tis.
Osnovano1978
SjedišteMumbai, Maharashtra, Indija
Sektor-
Web-lokacijasiyaram.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
7,06 mlr.
6,24 mlr.
8,53 mlr.
4,46 mlr.
Trošak prodane robe
4,14 mlr.
3,67 mlr.
2,55 mlr.
2,54 mlr.
Trošak prihoda
4,14 mlr.
3,67 mlr.
2,55 mlr.
2,54 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
566,30 mil.
529,38 mil.
1,63 mlr.
521,79 mil.
Poslovni rashod
2,05 mlr.
2,09 mlr.
4,66 mlr.
1,91 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
6,19 mlr.
5,76 mlr.
7,22 mlr.
4,46 mlr.
Poslovni prihod
866,42 mil.
480,63 mil.
1,31 mlr.
423,00 tis.
Ostali neposlovni prihod
371,89 mil.
162,58 mil.
−637,24 mil.
216,85 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
1,15 mlr.
545,46 mil.
1,27 mlr.
143,97 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
1,15 mlr.
545,46 mil.
892,17 mil.
143,97 mil.
Izdaci za porez na dohodak
282,35 mil.
127,74 mil.
294,74 mil.
33,86 mil.
Efektivna porezna stopa
24,57 %
23,42 %
23,16 %
23,52 %
Ostali poslovni rashodi
1,28 mlr.
1,37 mlr.
2,85 mlr.
1,21 mlr.
Neto dohodak
867,04 mil.
417,72 mil.
977,84 mil.
110,11 mil.
Neto profitna marža
12,29 %
6,69 %
11,46 %
2,47 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
276,84 mil.
-
Izdaci za kamate
−88,92 mil.
−97,75 mil.
−88,31 mil.
−73,30 mil.
Neto izdaci za kamate
−88,92 mil.
−97,75 mil.
188,53 mil.
−73,30 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
206,48 mil.
197,96 mil.
184,92 mil.
180,18 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
1,07 mlr.
618,39 mil.
1,46 mlr.
148,40 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije