Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) SGRY ennyivel: 2,18%?
Ásson mélyebbre
SGRY:NASDAQ
Surgery Partners Inc
14,55 USD
+2,18%
(+0,31) 1 n
14,55 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 13., 16:00:00 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: SGRY…
Megnyitás
14,35 USD
Magas
14,77 USD
Alacsony
14,26 USD
Piaci tőkeérték
1,90 Mrd
Átlagos forgalom
2,21 M
Forgalom
1,14 M
52 hetes legmagasabb ár
23,44 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
11,41 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,69 USD
Béta
1,91
Kinnlevő részvények
130,92 M
Alkalmazottak száma
16 E
Megnyitás
14,35 USD
Magas
14,77 USD
Alacsony
14,26 USD
Piaci tőkeérték
1,90 Mrd
Átlagos forgalom
2,21 M
Forgalom
1,14 M
52 hetes legmagasabb ár
23,44 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
11,41 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,69 USD
Béta
1,91
Kinnlevő részvények
130,92 M
Alkalmazottak száma
16 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Surgery Partners Inc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók16 E
Alapítva2004
Székhely-
Ágazat-
Elemzői értékelések
8 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SGRY
Vásárlás
Vásárlás
5
Tartás
3
Eladás
0
12 havi előrejelzés
8 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SGRY.
Legmagasabb
Jelenlegi 14,55 USD
24,00 USD (+64,95%)
Átlagos
18,43 USD (+26,67%)
Legalacsonyabb
14,00 USD (-3,78%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Andrew Mok CFA
Barclays
Hold
Maintained
14,00 USD
-3,8%
10/07/2026
Ben Hendrix
RBC Capital
Buy
Maintained
19,00 USD
+30,6%
09/29/2026
Joanna Gajuk
Bank of America Securities
Buy
Reiterated
20,00 USD
+37,5%
09/18/2026
Ryan Langston
TD Cowen
Buy
Reiterated
19,00 USD
+30,6%
09/18/2026
Benjamin Rossi
J.P. Morgan
Hold
Reiterated
15,00 USD
+3,1%
09/14/2026
Bill Sutherland
StoneX
Buy
Reiterated
24,00 USD
+64,9%
08/11/2026
Sarah James
Cantor Fitzgerald
Buy
Maintained
18,00 USD
+23,7%
08/10/2026
Matthew Gillmor CFA
KeyBanc
Hold
Maintained
-
-
08/11/2026
Gary Taylor
TD Cowen
Buy
Reiterated
19,00 USD
+30,6%
08/11/2026
Ann Hynes
Mizuho Securities
Buy
Maintained
19,00 USD
+30,6%
07/13/2026
Brian Tanquilut
Jefferies
Buy
Maintained
17,00 USD
+16,8%
05/06/2026
A.J. Rice
UBS
Buy
Maintained
21,00 USD
+44,3%
03/10/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 10.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,10 USD / 0,06 USD
+59,57%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
848,90 M / 830,32 M
+2,24%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
821,50 M
885,00 M
810,90 M
848,90 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
626,20 M
672,80 M
650,70 M
658,70 M
Értékesítés költsége
626,20 M
672,80 M
650,70 M
658,70 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
22,40 M
23,70 M
39,30 M
36,30 M
Működési költség
60,20 M
78,70 M
76,10 M
73,70 M
Működési költségek összesen
686,40 M
751,50 M
726,80 M
732,40 M
Működési bevétel
135,10 M
133,50 M
84,10 M
116,50 M
Egyéb nem működési bevétel
1,60 M
8,10 M
-
1,40 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
30,80 M
42,60 M
-3,30 M
32,30 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
65,40 M
72,50 M
19,10 M
53,10 M
Jövedelemadó-ráfordítás
5,50 M
13,60 M
-1,20 M
2,60 M
Hatékony adókulcs
17,86%
31,92%
36,36%
8,05%
Egyéb működési költségek
-1,70 M
-4,90 M
-1,70 M
-1,90 M
Nettó jövedelem
-22,70 M
-15,00 M
-35,90 M
-15,00 M
Nettó haszonkulcs
-2,76%
-1,69%
-4,43%
-1,77%
Egy részvényre jutó eredmény
0,13
0,12
-0,03
0,10
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-76,50 M
-75,70 M
-69,10 M
-71,20 M
Nettó kamatkiadások
-76,50 M
-75,70 M
-69,10 M
-71,20 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
39,50 M
59,90 M
38,50 M
39,30 M
EBITDA
174,60 M
193,40 M
122,60 M
155,80 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
15,60 M
11,40 M
4,30 M
2,40 M
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások