Finance

Zoznamy
SFL:BIT
Safilo Group SpA
1,92 €
+1,43%
(+0,027) 1 d.
15. 10., 17:35:16 GMT+2  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre SFL…
Otvoriť
1,88 €
Vysoká
1,93 €
Nízka
1,88 €
Trh. kap.
798,00 mil.
Priem. obj.
480,42 tis.
Objem
437,00 tis.
Pomer cena/zárobky
15,88
Max. za 52 týž.
2,28 €
Min. za 52 týž.
1,50 €
Výnosy na akciu
0,12 €
Akcie v obehu
275,70 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Otvoriť
1,88 €
Vysoká
1,93 €
Nízka
1,88 €
Trh. kap.
798,00 mil.
Priem. obj.
480,42 tis.
Objem
437,00 tis.
Pomer cena/zárobky
15,88
Max. za 52 týž.
2,28 €
Min. za 52 týž.
1,50 €
Výnosy na akciu
0,12 €
Akcie v obehu
275,70 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Informácie o subjekte Safilo Group SpA
Generálny riaditeľAngelo Trocchia
Zamestnanci3,37 tis.
Dátum založenia1934
Hlavné sídloPadova, Benátsko, Taliansko
Odvetvie-
Posledný report
4. 8. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (EUR)
255,98 mil. / 240,13 mil.
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene EUR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene EUR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
222,88 mil.
222,88 mil.
255,98 mil.
255,98 mil.
Cena predaného tovaru
87,35 mil.
87,35 mil.
93,59 mil.
93,59 mil.
Náklady na výnosy
87,35 mil.
87,35 mil.
93,59 mil.
93,59 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
124,54 mil.
124,54 mil.
138,38 mil.
138,38 mil.
Prevádzkové náklady
130,09 mil.
130,09 mil.
138,63 mil.
138,63 mil.
Celkové prevádzkové náklady
217,44 mil.
217,44 mil.
232,21 mil.
232,21 mil.
Prevádzkové príjmy
5,44 mil.
5,44 mil.
23,77 mil.
23,77 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
262,50 tis.
262,50 tis.
-2,18 mil.
-2,18 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
7,74 mil.
7,74 mil.
27,64 mil.
27,64 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
4,43 mil.
4,43 mil.
20,53 mil.
20,53 mil.
Výdavky na daň z príjmu
4,47 mil.
4,47 mil.
5,42 mil.
5,42 mil.
Platná daňová sadzba
57,76 %
57,76 %
19,63 %
19,63 %
Ostatné prevádzkové náklady
5,54 mil.
5,54 mil.
247,50 tis.
247,50 tis.
Čistý príjem
3,46 mil.
3,46 mil.
22,22 mil.
22,22 mil.
Čistá zisková marža
1,55 %
1,55 %
8,68 %
8,68 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
561,50 tis.
561,50 tis.
327,50 tis.
327,50 tis.
Úrokové náklady
-1,36 mil.
-1,36 mil.
-1,34 mil.
-1,34 mil.
Čisté úrokové náklady
-797,50 tis.
-797,50 tis.
-1,01 mil.
-1,01 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
11,19 mil.
11,19 mil.
29,30 mil.
29,30 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-5,50 tis.
-5,50 tis.
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu