Finance

Lijsten
Waarom is SFL gestegen 2,12%?
Meer informatie
SFL:BIT
Safilo
€ 1,88
+2,12%
(+0,039) 1D
13 okt, 17:35:11 GMT+2  ·   EUR
Alle symbolen
SymboolPrijsWijzigingWijzigingspercentage
Belangrijkste inzichten voor SFL genereren…
Openen
€ 1,86
Hoog
€ 1,88
Laag
€ 1,84
Beursw.
783,43 mln.
Gem. vol.
494,30K
Volume
507,88K
Koers/winst-verhouding
15,58
52 wk hoog
€ 2,28
52 wk laag
€ 1,50
WPA
€ 0,12
Uitstaande aandelen
275,70 mln.
Aantal medewerkers
3K
Openen
€ 1,86
Hoog
€ 1,88
Laag
€ 1,84
Beursw.
783,43 mln.
Gem. vol.
494,30K
Volume
507,88K
Koers/winst-verhouding
15,58
52 wk hoog
€ 2,28
52 wk laag
€ 1,50
WPA
€ 0,12
Uitstaande aandelen
275,70 mln.
Aantal medewerkers
3K
Nieuwsartikelen
Van webbronnen en nieuwspartners
Profiel
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Over Safilo
CEOAngelo Trocchia
Medewerkers3,37K
Opgericht1934
HoofdkantoorPadua, Veneto, Italië
Sector-
Websitesafilo.com
Laatste rapport
4 aug 2026
Fiscale periode
K2 2026
- / -
Opbrengst vs. schatting (EUR)
255,98 mln. / 240,13 mln.
Earnings call voor fiscale periode K2 2026
Wachten op de earnings call
In het kort
Inzichten uit het laatste nieuws en de nieuwste rapporten
Eerdere rapportenAlle waarden in EUR
Loading Previous Earnings...
Opbrengst
Netto-inkomsten
Alle waarden in EUR
sep 2025
dec 2025
mrt 2026
jun 2026
Opbrengst
222,88 mln.
222,88 mln.
255,98 mln.
255,98 mln.
Kosten van verkochte goederen
87,35 mln.
87,35 mln.
93,59 mln.
93,59 mln.
Kosten van opbrengst
87,35 mln.
87,35 mln.
93,59 mln.
93,59 mln.
Kosten voor onderzoek en ontwikkeling
-
-
-
-
Totale kosten voor onderzoek en ontwikkeling
-
-
-
-
Verkoop-, algemene en administratiekosten
124,54 mln.
124,54 mln.
138,38 mln.
138,38 mln.
Bedrijfskosten
130,09 mln.
130,09 mln.
138,63 mln.
138,63 mln.
Totale bedrijfskosten
217,44 mln.
217,44 mln.
232,21 mln.
232,21 mln.
Operationele inkomsten
5,44 mln.
5,44 mln.
23,77 mln.
23,77 mln.
Overige niet-operationele inkomsten
262,50K
262,50K
-2,18 mln.
-2,18 mln.
Resultaat vóór belasting inclusief ongebruikelijke items
7,74 mln.
7,74 mln.
27,64 mln.
27,64 mln.
Resultaat vóór belasting exclusief ongebruikelijke items
4,43 mln.
4,43 mln.
20,53 mln.
20,53 mln.
Kosten voor inkomstenbelasting
4,47 mln.
4,47 mln.
5,42 mln.
5,42 mln.
Effectief belastingtarief
57,76%
57,76%
19,63%
19,63%
Andere bedrijfskosten
5,54 mln.
5,54 mln.
247,50K
247,50K
Netto-inkomsten
3,46 mln.
3,46 mln.
22,22 mln.
22,22 mln.
Nettowinstmarge
1,55%
1,55%
8,68%
8,68%
Winst per aandeel
-
-
-
-
Rente en inkomsten uit beleggingen
561,50K
561,50K
327,50K
327,50K
Rentelasten
-1,36 mln.
-1,36 mln.
-1,34 mln.
-1,34 mln.
Nettorentekosten
-797,50K
-797,50K
-1,01 mln.
-1,01 mln.
Kosten voor afschrijving en afbetaling
-
-
-
-
EBITDA
11,19 mln.
11,19 mln.
29,30 mln.
29,30 mln.
Winst of verlies uit de verkoop van activa
-5,50K
-5,50K
-
-
AI-content kan fouten bevatten. Meer informatie
Google-apps