Finanses

Saraksti
SFL:BIT
Safilo Group SpA
1,89 €
+0,48%
(+0,0090) 1 d.
14. okt., 17:35:22 GMT+2  ·   EUR
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: SFL…
Atvērt
1,83 €
Augsta
1,92 €
Zema
1,83 €
Tirgus kapitalizācija
786,76 milj.
Vid. apjoms
489,38 tūkst.
Apjoms
515,20 tūkst.
Cenas/peļņas attiecība
15,65
Augstākā 52 ned.
2,28 €
Zemākā 52 ned.
1,50 €
Peļņa uz vienu akciju
0,12 €
Apgrozībā esošās akcijas
275,70 milj.
Darbinieku skaits
3 tūkst.
Atvērt
1,83 €
Augsta
1,92 €
Zema
1,83 €
Tirgus kapitalizācija
786,76 milj.
Vid. apjoms
489,38 tūkst.
Apjoms
515,20 tūkst.
Cenas/peļņas attiecība
15,65
Augstākā 52 ned.
2,28 €
Zemākā 52 ned.
1,50 €
Peļņa uz vienu akciju
0,12 €
Apgrozībā esošās akcijas
275,70 milj.
Darbinieku skaits
3 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Par “Safilo Group SpA”
ĢenerāldirektorsAngelo Trocchia
Darbinieki3,37 tūkst.
Dibināšanas datums1934
Galvenais birojsPaduja, Veneto, Itālija
Sektors-
Tīmekļa vietnesafilo.com
Pēdējais pārskats
2026. gada 4. aug.
Finanšu periods
cet.2 2026
- / -
Ieņēmumi/aptuveni (EUR)
255,98 milj. / 240,13 milj.
2026. fiskālā gada 2. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: EUR
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: EUR
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
Ieņēmumi
222,88 milj.
222,88 milj.
255,98 milj.
255,98 milj.
Pārdoto preču izmaksas
87,35 milj.
87,35 milj.
93,59 milj.
93,59 milj.
Ieņēmumu vērtība
87,35 milj.
87,35 milj.
93,59 milj.
93,59 milj.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
124,54 milj.
124,54 milj.
138,38 milj.
138,38 milj.
Darbības izdevumi
130,09 milj.
130,09 milj.
138,63 milj.
138,63 milj.
Kopējie darbības izdevumi
217,44 milj.
217,44 milj.
232,21 milj.
232,21 milj.
Ienākumi no pamatdarbības
5,44 milj.
5,44 milj.
23,77 milj.
23,77 milj.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
262,50 tūkst.
262,50 tūkst.
-2,18 milj.
-2,18 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
7,74 milj.
7,74 milj.
27,64 milj.
27,64 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
4,43 milj.
4,43 milj.
20,53 milj.
20,53 milj.
Ienākuma nodokļa izdevumi
4,47 milj.
4,47 milj.
5,42 milj.
5,42 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
57,76%
57,76%
19,63%
19,63%
Citi darbības izdevumi
5,54 milj.
5,54 milj.
247,50 tūkst.
247,50 tūkst.
Neto ienākumi
3,46 milj.
3,46 milj.
22,22 milj.
22,22 milj.
Tīrās peļņas ienesīgums
1,55%
1,55%
8,68%
8,68%
Peļņa par akciju
-
-
-
-
Procentu un ieguldījumu ienākumi
561,50 tūkst.
561,50 tūkst.
327,50 tūkst.
327,50 tūkst.
Procentu izdevumi
-1,36 milj.
-1,36 milj.
-1,34 milj.
-1,34 milj.
Neto procentu izdevumi
-797,50 tūkst.
-797,50 tūkst.
-1,01 milj.
-1,01 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
-
-
-
-
EBITDA
11,19 milj.
11,19 milj.
29,30 milj.
29,30 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-5,50 tūkst.
-5,50 tūkst.
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes