Finance

Listák
SFL:BIT
Safilo
1,92 EUR
+1,43%
(+0,027) 1 n
okt. 15., 17:35:16 GMT+2  ·   EUR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: SFL…
Megnyitás
1,88 EUR
Magas
1,93 EUR
Alacsony
1,88 EUR
Piaci tőkeérték
784,28 M
Átlagos forgalom
480,42 E
Forgalom
437,00 E
Árfolyam/nyereség arány
15,88
52 hetes legmagasabb ár
2,28 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
1,50 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,12 EUR
Kinnlevő részvények
275,70 M
Alkalmazottak száma
3 E
Megnyitás
1,88 EUR
Magas
1,93 EUR
Alacsony
1,88 EUR
Piaci tőkeérték
784,28 M
Átlagos forgalom
480,42 E
Forgalom
437,00 E
Árfolyam/nyereség arány
15,88
52 hetes legmagasabb ár
2,28 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
1,50 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,12 EUR
Kinnlevő részvények
275,70 M
Alkalmazottak száma
3 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Safilo információi
VezérigazgatóAngelo Trocchia
Munkavállalók3,37 E
Alapítva1934
SzékhelyPadova, Veneto, Olaszország
Ágazat-
Webhelysafilo.com
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 4.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
- / -
Bevétel/becsült (EUR)
255,98 M / 240,13 M
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték EUR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték EUR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
222,88 M
222,88 M
255,98 M
255,98 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
87,35 M
87,35 M
93,59 M
93,59 M
Értékesítés költsége
87,35 M
87,35 M
93,59 M
93,59 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
124,54 M
124,54 M
138,38 M
138,38 M
Működési költség
130,09 M
130,09 M
138,63 M
138,63 M
Működési költségek összesen
217,44 M
217,44 M
232,21 M
232,21 M
Működési bevétel
5,44 M
5,44 M
23,77 M
23,77 M
Egyéb nem működési bevétel
262,50 E
262,50 E
-2,18 M
-2,18 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
7,74 M
7,74 M
27,64 M
27,64 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
4,43 M
4,43 M
20,53 M
20,53 M
Jövedelemadó-ráfordítás
4,47 M
4,47 M
5,42 M
5,42 M
Hatékony adókulcs
57,76%
57,76%
19,63%
19,63%
Egyéb működési költségek
5,54 M
5,54 M
247,50 E
247,50 E
Nettó jövedelem
3,46 M
3,46 M
22,22 M
22,22 M
Nettó haszonkulcs
1,55%
1,55%
8,68%
8,68%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
561,50 E
561,50 E
327,50 E
327,50 E
Kamatköltség
-1,36 M
-1,36 M
-1,34 M
-1,34 M
Nettó kamatkiadások
-797,50 E
-797,50 E
-1,01 M
-1,01 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
11,19 M
11,19 M
29,30 M
29,30 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-5,50 E
-5,50 E
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások