Finance

Popisi
Zašto je SFL skočio 2,12%?
Istražite detaljnije
SFL:BIT
Safilo Group SpA
1,88 €
+2,12%
(+0,039) 1D
13. lis, 17:35:11 GMT+2  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SFL...
Otvori
1,86 €
Najviša
1,88 €
Najniža
1,84 €
Trž. kap.
780,32 mil.
Prosj. kol.
494,30 tis.
Količina
507,88 tis.
P/E omjer
15,58
52-tjed. najviša
2,28 €
52-tjed. najniža
1,50 €
EPS
0,12 €
Dionice u optjecaju
275,70 mil.
Broj djelatnika
3 tis.
Otvori
1,86 €
Najviša
1,88 €
Najniža
1,84 €
Trž. kap.
780,32 mil.
Prosj. kol.
494,30 tis.
Količina
507,88 tis.
P/E omjer
15,58
52-tjed. najviša
2,28 €
52-tjed. najniža
1,50 €
EPS
0,12 €
Dionice u optjecaju
275,70 mil.
Broj djelatnika
3 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Safilo Group SpA – informacije
Glavni izvršni direktorAngelo Trocchia
Zaposlenici3,37 tis.
Osnovano1934
SjedištePadova, Veneto, Italija
Sektor-
Web-lokacijasafilo.com
Posljednje izvješće
4. kol 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.2 2026
- / -
Prihod/procjena (EUR)
255,98 mil. / 240,13 mil.
Izvješće o zaradi za fiskalni 2. kv. 2026
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
222,88 mil.
222,88 mil.
255,98 mil.
255,98 mil.
Trošak prodane robe
87,35 mil.
87,35 mil.
93,59 mil.
93,59 mil.
Trošak prihoda
87,35 mil.
87,35 mil.
93,59 mil.
93,59 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
124,54 mil.
124,54 mil.
138,38 mil.
138,38 mil.
Poslovni rashod
130,09 mil.
130,09 mil.
138,63 mil.
138,63 mil.
Ukupni poslovni rashodi
217,44 mil.
217,44 mil.
232,21 mil.
232,21 mil.
Poslovni prihod
5,44 mil.
5,44 mil.
23,77 mil.
23,77 mil.
Ostali neposlovni prihod
262,50 tis.
262,50 tis.
−2,18 mil.
−2,18 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
7,74 mil.
7,74 mil.
27,64 mil.
27,64 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
4,43 mil.
4,43 mil.
20,53 mil.
20,53 mil.
Izdaci za porez na dohodak
4,47 mil.
4,47 mil.
5,42 mil.
5,42 mil.
Efektivna porezna stopa
57,76 %
57,76 %
19,63 %
19,63 %
Ostali poslovni rashodi
5,54 mil.
5,54 mil.
247,50 tis.
247,50 tis.
Neto dohodak
3,46 mil.
3,46 mil.
22,22 mil.
22,22 mil.
Neto profitna marža
1,55 %
1,55 %
8,68 %
8,68 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
561,50 tis.
561,50 tis.
327,50 tis.
327,50 tis.
Izdaci za kamate
−1,36 mil.
−1,36 mil.
−1,34 mil.
−1,34 mil.
Neto izdaci za kamate
−797,50 tis.
−797,50 tis.
−1,01 mil.
−1,01 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
11,19 mil.
11,19 mil.
29,30 mil.
29,30 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−5,50 tis.
−5,50 tis.
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije