Finance

Loendid
SFL:BIT
Safilo Group SpA
1,84 €
−0,70%
(−0,013) 1 p
12. okt, 17:35:13 GMT +2  ·   EUR
Kõik sümbolid
SümbolHindMuutus% muutus
Üksuse SFL põhistatistika genereerimine…
Ava
1,85 €
Kõrge
1,88 €
Madal
1,84 €
Turu kapit.
766,66 mln
Keskm. maht
495,96 tuh
Maht
332,49 tuh
Hinna ja tulu suhe
15,26
52 näd kõrgeim
2,28 €
52 näd madalaim
1,50 €
Aktsiatulu
0,12 €
Käibivad aktsiad
275,70 mln
Töötajate arv
3 tuh
Ava
1,85 €
Kõrge
1,88 €
Madal
1,84 €
Turu kapit.
766,66 mln
Keskm. maht
495,96 tuh
Maht
332,49 tuh
Hinna ja tulu suhe
15,26
52 näd kõrgeim
2,28 €
52 näd madalaim
1,50 €
Aktsiatulu
0,12 €
Käibivad aktsiad
275,70 mln
Töötajate arv
3 tuh
Uudised
Veebiallikatest ja uudistepartneritelt
Profiil
Safilo Group S.p.A. is an Italian company that designs, produces, and distributes prescription frames, sunglasses, sports eyewear, ski goggles and helmets, and cycling helmets under its own five house brands and 32 licensed brands, including Smith Optics since 1996. Safilo's products are manufactured in its own Italian facilities, with additional plants in China and the United States. In the recent years Safilo sold or closed several of its plants, Martingnacco, Italy in 2020, Ormož, Slovenia in 2021, and Longarone, Italy in 2023. According to the 2023 Annual Report Safilo has wholly owned subsidiaries in 40 countries and more than 50 distribution partners in 70 countries. Safilo has operated as one of the largest companies in the eyewear industry. The company traditionally trailed Luxottica, later EssilorLuxottica, as the second largest company, though slipped to third when both LVMH and Kering began manufacturing eyewear for its brands rather than having Safilo produce eyewear for their fashion houses; Kering Eyewear subsequently became the second largest in 2022. Wikipedia
Teave üksuse Safilo Group SpA kohta
TegevjuhtAngelo Trocchia
Töötajad3,37 tuh
Asutatud1934
PeakontoridPadova, Veneto, Itaalia
SektorLuxury goods
Veebisaitsafilo.com
Viimane aruanne
4. aug 2026
Finantsperiood
kv2 2026
- / -
Tulu/prognoos (EUR)
255,98 mln / 240,13 mln
Rahanduskvartali II kv 2026 investorkõne
Investorkõne ootel
Ülevaade
Statistika viimastest uudistest ja aruannetest
Eelmised aruandedKõik väärtused on valuutas EUR
Loading Previous Earnings...
Tulu
Netosissetulek
Kõik väärtused on valuutas EUR
sept 2025
dets 2025
märts 2026
juuni 2026
Tulu
222,88 mln
222,88 mln
255,98 mln
255,98 mln
Omahind
87,35 mln
87,35 mln
93,59 mln
93,59 mln
Kogukulu
87,35 mln
87,35 mln
93,59 mln
93,59 mln
Teadus- ja arenduskulud
-
-
-
-
Kõik teadus- ja arenduskulud
-
-
-
-
Müügi-, üld- ja halduskulud
124,54 mln
124,54 mln
138,38 mln
138,38 mln
Tegevuskulu
130,09 mln
130,09 mln
138,63 mln
138,63 mln
Kõik tegevuskulud
217,44 mln
217,44 mln
232,21 mln
232,21 mln
Tegevustulu
5,44 mln
5,44 mln
23,77 mln
23,77 mln
Muu tegevusväline tulu
262,50 tuh
262,50 tuh
−2,18 mln
−2,18 mln
EBT, sh ebatavalised üksused
7,74 mln
7,74 mln
27,64 mln
27,64 mln
EBT, v.a ebatavalised üksused
4,43 mln
4,43 mln
20,53 mln
20,53 mln
Tulumaksukulu
4,47 mln
4,47 mln
5,42 mln
5,42 mln
Kehtiv maksumäär
57,76%
57,76%
19,63%
19,63%
Muud tegevuskulud
5,54 mln
5,54 mln
247,50 tuh
247,50 tuh
Netosissetulek
3,46 mln
3,46 mln
22,22 mln
22,22 mln
Puhaskasumi marginaal
1,55%
1,55%
8,68%
8,68%
Aktsiatulu
-
-
-
-
Intressi- ja investeerimistulu
561,50 tuh
561,50 tuh
327,50 tuh
327,50 tuh
Intressikulu
−1,36 mln
−1,36 mln
−1,34 mln
−1,34 mln
Netointressikulud
−797,50 tuh
−797,50 tuh
−1,01 mln
−1,01 mln
Kulum ja amortisatsiooni kulud
-
-
-
-
EBITDA
11,19 mln
11,19 mln
29,30 mln
29,30 mln
Kasum või kahjum varade müügist
−5,50 tuh
−5,50 tuh
-
-
AI genereeritud sisu võib sisaldada vigu. Lisateave
Google'i rakendused