Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) SBH ennyivel: 5,74%?
Ásson mélyebbre
SBH:NYSE
Sally Beauty Holdings Inc
17,04 USD
+5,74%
(+0,92) 1 n
okt. 15., 15:17:17 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: SBH…
Megnyitás
16,26 USD
Magas
17,04 USD
Alacsony
16,26 USD
Piaci tőkeérték
1,59 Mrd
Átlagos forgalom
1,35 M
Forgalom
718,90 E
Árfolyam/nyereség arány
8,88
52 hetes legmagasabb ár
17,92 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
11,54 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,92 USD
Béta
1,03
Kinnlevő részvények
93,62 M
Alkalmazottak száma
19 E
Megnyitás
16,26 USD
Magas
17,04 USD
Alacsony
16,26 USD
Piaci tőkeérték
1,59 Mrd
Átlagos forgalom
1,35 M
Forgalom
718,90 E
Árfolyam/nyereség arány
8,88
52 hetes legmagasabb ár
17,92 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
11,54 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,92 USD
Béta
1,03
Kinnlevő részvények
93,62 M
Alkalmazottak száma
19 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Sally Beauty Holdings, Inc. is an American international specialty retailer and distributor of professional beauty supplies with revenues of more than $3.9 billion annually. Through the Sally Beauty Supply and Beauty Systems Group businesses, the Company sells and distributes through over 4,000 stores, including approximately 200 franchised units, throughout the United States, the United Kingdom, Belgium, Canada, Chile, Peru, Puerto Rico, Mexico, France, Ireland, Germany and The Netherlands. Sally Beauty Supply stores offer more than 6,000 products for hair, skin, and nails through professional lines such as Clairol, L'Oreal, Wella, and Conair, as well as an extensive selection of proprietary merchandise. Beauty Systems Group stores, branded as CosmoProf or Armstrong McCall stores, along with its outside sales consultants, sell up to 9,800 professionally branded products including Paul Mitchell, Wella, Sebastian, Goldwell, and TIGI which are targeted exclusively for professional and salon use and resale to their customers. They have also moved to expanding their brand basics, they now sell more products for African-American women. Wikipedia
Sally Beauty Holdings Inc információi
VezérigazgatóDenise Paulonis
Munkavállalók19 E
Alapítva1964
Székhely-
Ágazat-
Elemzői értékelések
3 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SBH
Vásárlás
Vásárlás
2
Tartás
0
Eladás
1
12 havi előrejelzés
3 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: SBH.
Legmagasabb
Jelenlegi 17,04 USD
20,00 USD (+17,41%)
Átlagos
17,33 USD (+1,73%)
Legalacsonyabb
13,00 USD (-23,69%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Susan Anderson
Canaccord Genuity
Buy
Maintained
20,00 USD
+17,4%
09/23/2026
Simeon Gutman
Morgan Stanley
Sell
Reiterated
13,00 USD
-23,7%
08/04/2026
Oliver Chen
TD Cowen
Buy
Reiterated
19,00 USD
+11,5%
08/04/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 3.
Pénzügyi időszak
Negyedév3 2026
0,55 USD / 0,53 USD
+3,00%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
935,49 M / 939,28 M
-0,40%elmaradás
2026. pénzügyi év, N3 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
947,08 M
943,17 M
903,38 M
935,49 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
452,97 M
459,91 M
427,61 M
445,24 M
Értékesítés költsége
452,97 M
459,91 M
427,61 M
445,24 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
434,46 M
407,02 M
404,24 M
403,55 M
Működési költség
437,96 M
407,02 M
404,24 M
403,55 M
Működési költségek összesen
890,93 M
866,93 M
831,85 M
848,79 M
Működési bevétel
56,14 M
76,24 M
71,53 M
86,70 M
Egyéb nem működési bevétel
-
-
-
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
64,99 M
61,32 M
57,77 M
72,70 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
41,09 M
61,32 M
57,77 M
72,70 M
Jövedelemadó-ráfordítás
15,06 M
15,76 M
15,07 M
18,62 M
Hatékony adókulcs
23,17%
25,70%
26,09%
25,61%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
49,93 M
45,56 M
42,70 M
54,08 M
Nettó haszonkulcs
5,27%
4,83%
4,73%
5,78%
Egy részvényre jutó eredmény
0,55
0,48
0,44
0,55
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-14,95 M
-14,62 M
-14,16 M
-13,69 M
Nettó kamatkiadások
-14,95 M
-14,62 M
-14,16 M
-13,69 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
80,47 M
99,87 M
96,81 M
112,92 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-546,00 E
11,00 E
-
-11,00 E
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások