Finance

Popisi
SAVE:EPA
Savencia SA
56,60 €
−0,70%
(−0,40) 1D
6. stu, 17:35:21 GMT+1  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SAVE...
Otvori
57,00 €
Najviša
57,00 €
Najniža
56,60 €
Trž. kap.
797,04 mil.
Prosj. kol.
843,00
Količina
266,00
P/E omjer
9,92
52-tjed. najviša
74,40 €
52-tjed. najniža
54,20 €
EPS
5,71 €
Dionice u optjecaju
14,03 mil.
Broj djelatnika
23 tis.
Otvori
57,00 €
Najviša
57,00 €
Najniža
56,60 €
Trž. kap.
797,04 mil.
Prosj. kol.
843,00
Količina
266,00
P/E omjer
9,92
52-tjed. najviša
74,40 €
52-tjed. najniža
54,20 €
EPS
5,71 €
Dionice u optjecaju
14,03 mil.
Broj djelatnika
23 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Savencia Fromage & Dairy, named Bongrain until 2015, is a French food company specializing in the production of cheeses. Brands include Saint Agur Blue, Saint Albray, Etorki, Alouette and Pié d'Angloys. An independent family group, it is owned by the Bongrain family, via the Savencia Saveurs & Spécialités Group, a holding company which also includes Bordeau Chesnel and De Neuville. In 2017, it was the eighteenth largest dairy processing company in the world, in terms of turnover, and the fourth largest in France, behind Danone, Lactalis and Sodiaal. Wikipedia
Savencia SA – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici22,7 tis.
Osnovano1956
Sjedište-
SektorConsumer Staples
Djelatnost-
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
1,78 mlr.
1,78 mlr.
1,74 mlr.
1,74 mlr.
Trošak prodane robe
1,20 mlr.
1,20 mlr.
1,09 mlr.
1,09 mlr.
Trošak prihoda
1,20 mlr.
1,20 mlr.
1,09 mlr.
1,09 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
319,66 mil.
319,66 mil.
367,57 mil.
367,57 mil.
Poslovni rashod
531,27 mil.
531,27 mil.
603,63 mil.
603,63 mil.
Ukupni poslovni rashodi
1,73 mlr.
1,73 mlr.
1,70 mlr.
1,70 mlr.
Poslovni prihod
53,64 mil.
53,64 mil.
44,22 mil.
44,22 mil.
Ostali neposlovni prihod
−3,81 mil.
−3,81 mil.
472,00 tis.
472,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
32,93 mil.
32,93 mil.
33,72 mil.
33,72 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
47,17 mil.
47,17 mil.
40,54 mil.
40,54 mil.
Izdaci za porez na dohodak
10,59 mil.
10,59 mil.
12,56 mil.
12,56 mil.
Efektivna porezna stopa
32,17 %
32,17 %
37,25 %
37,25 %
Ostali poslovni rashodi
108,66 mil.
108,66 mil.
177,75 mil.
177,75 mil.
Neto dohodak
18,06 mil.
18,06 mil.
18,80 mil.
18,80 mil.
Neto profitna marža
1,01 %
1,01 %
1,08 %
1,08 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
7,99 mil.
7,99 mil.
7,11 mil.
7,11 mil.
Izdaci za kamate
−11,35 mil.
−11,35 mil.
−12,02 mil.
−12,02 mil.
Neto izdaci za kamate
−3,36 mil.
−3,36 mil.
−4,91 mil.
−4,91 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
102,94 mil.
102,94 mil.
58,32 mil.
58,32 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
105,38 mil.
105,38 mil.
93,70 mil.
93,70 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−1,92 mil.
−1,92 mil.
−1,75 mil.
−1,75 mil.
Predstojeći događaji
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije