Finance

Zoznamy
SATIN:NSE
Satin Creditcare Network Ltd
229,15 INR
+0,07%
(+0,17) 1 d.
15. 10., 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre SATIN…
Otvoriť
226,60 INR
Vysoká
230,49 INR
Nízka
224,86 INR
Trh. kap.
25,94 mld.
Priem. obj.
439,67 tis.
Objem
82,33 tis.
Pomer cena/zárobky
6,15
Max. za 52 týž.
274,14 INR
Min. za 52 týž.
135,81 INR
Výnosy na akciu
37,25 INR
Akcie v obehu
49,33 mil.
Počet zamestnancov
16 tis.
Otvoriť
226,60 INR
Vysoká
230,49 INR
Nízka
224,86 INR
Trh. kap.
25,94 mld.
Priem. obj.
439,67 tis.
Objem
82,33 tis.
Pomer cena/zárobky
6,15
Max. za 52 týž.
274,14 INR
Min. za 52 týž.
135,81 INR
Výnosy na akciu
37,25 INR
Akcie v obehu
49,33 mil.
Počet zamestnancov
16 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Satin Creditcare Network Limited is a non-banking finance company, licensed by the Reserve Bank of India. It was founded in 1990 by Mr. H P Singh. The company's offers financial requirements for excluded households at the bottom of the pyramid. Satin Creditcare Network Limited is a micro-finance institution in the country with presence in seven states and more than 12,00 villages. Wikipedia
Informácie o subjekte Satin Creditcare Network Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci16,2 tis.
Dátum založenia1998
Hlavné sídlo-
OdvetviePayment service provider
Posledný report
31. 7. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.1 2027
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (INR)
3,45 mld. / 4,39 mld.
Hovor o zárobkoch za 1. štvrťrok fiškálneho roka 2027
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
3,79 mld.
3,51 mld.
5,36 mld.
3,45 mld.
Cena predaného tovaru
-
-
-
-
Náklady na výnosy
-
-
-
-
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
1,73 mld.
1,73 mld.
2,07 mld.
1,88 mld.
Prevádzkové náklady
2,36 mld.
2,40 mld.
2,31 mld.
2,47 mld.
Celkové prevádzkové náklady
2,36 mld.
2,40 mld.
2,31 mld.
2,47 mld.
Prevádzkové príjmy
1,43 mld.
1,11 mld.
3,05 mld.
987,68 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
45,00 tis.
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
686,98 mil.
931,17 mil.
2,12 mld.
1,61 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
686,98 mil.
931,17 mil.
2,12 mld.
1,61 mld.
Výdavky na daň z príjmu
155,43 mil.
212,08 mil.
501,13 mil.
385,51 mil.
Platná daňová sadzba
22,62 %
22,78 %
23,62 %
23,92 %
Ostatné prevádzkové náklady
567,89 mil.
580,91 mil.
152,90 mil.
508,86 mil.
Čistý príjem
531,56 mil.
719,09 mil.
1,62 mld.
1,23 mld.
Čistá zisková marža
14,01 %
20,49 %
30,25 %
35,53 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
68,57 mil.
81,48 mil.
90,80 mil.
79,35 mil.
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu