Finance

Popisi
SATIN:NSE
Satin Creditcare Network Ltd
231,36 INR
−0,22%
(−0,51) 1D
14. lis, 09:57:29 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za SATIN...
Otvori
231,70 INR
Najviša
234,31 INR
Najniža
230,14 INR
Trž. kap.
26,35 mlr.
Prosj. kol.
442,86 tis.
Količina
18,01 tis.
P/E omjer
6,21
52-tjed. najviša
274,14 INR
52-tjed. najniža
135,81 INR
EPS
37,25 INR
Dionice u optjecaju
49,33 mil.
Broj djelatnika
16 tis.
Otvori
231,70 INR
Najviša
234,31 INR
Najniža
230,14 INR
Trž. kap.
26,35 mlr.
Prosj. kol.
442,86 tis.
Količina
18,01 tis.
P/E omjer
6,21
52-tjed. najviša
274,14 INR
52-tjed. najniža
135,81 INR
EPS
37,25 INR
Dionice u optjecaju
49,33 mil.
Broj djelatnika
16 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Satin Creditcare Network Limited is a non-banking finance company, licensed by the Reserve Bank of India. It was founded in 1990 by Mr. H P Singh. The company's offers financial requirements for excluded households at the bottom of the pyramid. Satin Creditcare Network Limited is a micro-finance institution in the country with presence in seven states and more than 12,00 villages. Wikipedia
Satin Creditcare Network Ltd – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici16,2 tis.
Osnovano1998
Sjedište-
Sektor-
Posljednje izvješće
31. srp 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.1 2027
- / -
Prihod/procjena (INR)
3,45 mlr. / 4,39 mlr.
Izvješće o zaradi za fiskalni 1. kv. 2027
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
3,79 mlr.
3,51 mlr.
5,36 mlr.
3,45 mlr.
Trošak prodane robe
-
-
-
-
Trošak prihoda
-
-
-
-
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
1,73 mlr.
1,73 mlr.
2,07 mlr.
1,88 mlr.
Poslovni rashod
2,36 mlr.
2,40 mlr.
2,31 mlr.
2,47 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
2,36 mlr.
2,40 mlr.
2,31 mlr.
2,47 mlr.
Poslovni prihod
1,43 mlr.
1,11 mlr.
3,05 mlr.
987,68 mil.
Ostali neposlovni prihod
-
-
45,00 tis.
-
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
686,98 mil.
931,17 mil.
2,12 mlr.
1,61 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
686,98 mil.
931,17 mil.
2,12 mlr.
1,61 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
155,43 mil.
212,08 mil.
501,13 mil.
385,51 mil.
Efektivna porezna stopa
22,62 %
22,78 %
23,62 %
23,92 %
Ostali poslovni rashodi
567,89 mil.
580,91 mil.
152,90 mil.
508,86 mil.
Neto dohodak
531,56 mil.
719,09 mil.
1,62 mlr.
1,23 mlr.
Neto profitna marža
14,01 %
20,49 %
30,25 %
35,53 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
-
-
-
-
Neto izdaci za kamate
-
-
-
-
Troškovi amortizacije i otpisa
68,57 mil.
81,48 mil.
90,80 mil.
79,35 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
-
-
-
-
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije