Finance

Listák
RYN:NYSE
Rayonier Inc
18,89 USD
-0,47%
(-0,090) 1 n
18,89 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 12., 16:00:03 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: RYN…
Megnyitás
18,97 USD
Magas
18,98 USD
Alacsony
18,71 USD
Piaci tőkeérték
5,62 Mrd
Átlagos forgalom
4,10 M
Forgalom
2,58 M
Osztalék
5,57%
Negyedéves osztalék
0,26 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 16.
Árfolyam/nyereség arány
41,90
52 hetes legmagasabb ár
25,97 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
17,71 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,45 USD
Béta
0,88
Kinnlevő részvények
297,57 M
Alkalmazottak száma
285
Megnyitás
18,97 USD
Magas
18,98 USD
Alacsony
18,71 USD
Piaci tőkeérték
5,62 Mrd
Átlagos forgalom
4,10 M
Forgalom
2,58 M
Osztalék
5,57%
Negyedéves osztalék
0,26 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 16.
Árfolyam/nyereség arány
41,90
52 hetes legmagasabb ár
25,97 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
17,71 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,45 USD
Béta
0,88
Kinnlevő részvények
297,57 M
Alkalmazottak száma
285
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Rayonier Inc., headquartered in Wildlight, Florida is a timberland real estate investment trust with assets located in softwood timber growing regions in the United States and New Zealand. Its core business segments are timber and real estate. As of December 31, 2024, the company owned or leased approximately 2.5 million acres of timberlands overall, located in the U.S. South and U.S. Pacific Northwest. The company also has a 77% ownership interest in Matariki Forestry Group, a joint venture, that owns or leases approximately 412,000 acres of timberlands in New Zealand. Wikipedia
Rayonier Inc információi
VezérigazgatóDavid L Nunes
Munkavállalók285
Alapítva1926
SzékhelyWildlight, Florida, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
5 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: RYN
Tartás
Vásárlás
1
Tartás
4
Eladás
0
12 havi előrejelzés
5 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: RYN.
Legmagasabb
Jelenlegi 18,89 USD
30,00 USD (+58,81%)
Átlagos
23,60 USD (+24,93%)
Legalacsonyabb
19,00 USD (+0,58%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Michael Roxland
Truist Financial
Hold
Maintained
22,00 USD
+16,5%
10/12/2026
Ketan Mamtora
BMO Capital
Hold
Maintained
23,00 USD
+21,8%
10/12/2026
Mark Weintraub
Seaport Global
Buy
Maintained
30,00 USD
+58,8%
10/08/2026
Anthony Pettinari
Citi
Hold
Maintained
19,00 USD
+0,6%
10/06/2026
Matt McKellar
RBC Capital
Hold
Maintained
24,00 USD
+27,1%
08/07/2026
Buck Horne
Raymond James
Buy
Maintained
28,00 USD
+48,2%
02/13/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 6.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,10 USD / 0,10 USD
+0,72%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
396,48 M / 371,54 M
+6,71%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
177,53 M
117,50 M
276,79 M
396,48 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
112,08 M
68,22 M
229,18 M
318,53 M
Értékesítés költsége
112,08 M
68,22 M
229,18 M
318,53 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
17,01 M
16,14 M
21,67 M
31,21 M
Működési költség
16,72 M
16,07 M
21,70 M
31,20 M
Működési költségek összesen
128,80 M
84,29 M
250,88 M
349,74 M
Működési bevétel
48,74 M
33,20 M
25,90 M
46,74 M
Egyéb nem működési bevétel
-1,04 M
-3,17 M
2,55 M
-2,00 E
EBT, szokatlan tételekkel együtt
43,71 M
26,42 M
-51,94 M
22,07 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
50,73 M
32,67 M
21,31 M
34,68 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-
236,00 E
-39,43 M
2,83 M
Hatékony adókulcs
-
0,89%
75,91%
12,82%
Egyéb működési költségek
-290,00 E
-240,00 E
28,00 E
-9,00 E
Nettó jövedelem
43,19 M
25,91 M
-12,43 M
19,14 M
Nettó haszonkulcs
24,33%
22,05%
-4,49%
4,83%
Egy részvényre jutó eredmény
0,32
0,20
0,07
0,10
Kamat- és befektetési jövedelem
9,81 M
9,28 M
7,16 M
4,84 M
Kamatköltség
-6,77 M
-6,65 M
-14,30 M
-16,91 M
Nettó kamatkiadások
3,04 M
2,64 M
-7,14 M
-12,06 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
83,54 M
57,92 M
82,14 M
117,16 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások