Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) RYM ennyivel: 3,07%?
Ásson mélyebbre
RYM:NZE
Ryman Healthcare Ltd
1,84 NZD
+3,07%
(+0,055) 1 n
okt. 16., 16:18:36 GMT+13  ·   NZD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: RYM…
Megnyitás
1,80 NZD
Magas
1,85 NZD
Alacsony
1,78 NZD
Piaci tőkeérték
1,81 Mrd
Átlagos forgalom
2,45 M
Forgalom
1,06 M
52 hetes legmagasabb ár
3,05 NZD
52 hetes legalacsonyabb ár
1,66 NZD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,17 NZD
Kinnlevő részvények
1,02 Mrd
Alkalmazottak száma
8 E
Megnyitás
1,80 NZD
Magas
1,85 NZD
Alacsony
1,78 NZD
Piaci tőkeérték
1,81 Mrd
Átlagos forgalom
2,45 M
Forgalom
1,06 M
52 hetes legmagasabb ár
3,05 NZD
52 hetes legalacsonyabb ár
1,66 NZD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-0,17 NZD
Kinnlevő részvények
1,02 Mrd
Alkalmazottak száma
8 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Ryman Healthcare Limited is a New Zealand retirement village and rest home operator. It is listed on the New Zealand Stock Exchange and was one of the largest companies listed on the NZX 50 Index. Ryman Healthcare has 48 operational villages across New Zealand and eight in Melbourne, and is developing further villages in New Zealand and Victoria. Its name is a portmanteau of its two founders, John Ryder and Kevin Hickman, who founded the company in 1984. As at June 2024, Ryman Healthcare has a market capitalisation of over $2.6 Billion NZD. Ryman's business model is a mixture of property development and healthcare services. It operates on a "deferred management fees" model where the village resident pays for a lifetime occupancy use of their apartment or unit, and upon moving out, the resident or their estate receives a lesser sum back for their unit, capped at 20% deducted if over a five-year period. Ryman Healthcare villages offer a blend of different retirement living options at their villages, which are usually large enough to support a mini-hospital for residents and a secure dementia wing. Wikipedia
Ryman Healthcare Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók7,8 E
Alapítva1984
Székhely-
Ágazat-
Korábbi jelentésekMinden érték NZD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték NZD pénznemben
2025. jún.
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
Bevétel
206,73 M
206,73 M
220,50 M
220,50 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
188,46 M
188,46 M
198,38 M
198,38 M
Értékesítés költsége
188,46 M
188,46 M
198,38 M
198,38 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
-
-
-
-
Működési költség
10,91 M
10,91 M
10,37 M
10,37 M
Működési költségek összesen
199,37 M
199,37 M
208,75 M
208,75 M
Működési bevétel
7,36 M
7,36 M
11,75 M
11,75 M
Egyéb nem működési bevétel
-
-
3,63 M
3,63 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-20,10 M
-20,10 M
-68,71 M
-68,71 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-20,50 M
-20,50 M
-18,06 M
-18,06 M
Jövedelemadó-ráfordítás
2,50 M
2,50 M
-5,63 M
-5,63 M
Hatékony adókulcs
-12,44%
-12,44%
8,20%
8,20%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-22,60 M
-22,60 M
-63,08 M
-63,08 M
Nettó haszonkulcs
-10,93%
-10,93%
-28,61%
-28,61%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
156,00 E
156,00 E
403,50 E
403,50 E
Kamatköltség
-28,02 M
-28,02 M
-33,84 M
-33,84 M
Nettó kamatkiadások
-27,87 M
-27,87 M
-33,43 M
-33,43 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
10,91 M
10,91 M
10,37 M
10,37 M
EBITDA
18,27 M
18,27 M
20,69 M
20,69 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások