insights_auto
Miért emelkedett a(z) RVU ennyivel: 3,44%?
Ásson mélyebbrechevron_right
RVU:WSE
Ryvu Therapeutics SA
18,04 PLN
arrow_upward
+3,44%(+0,60) 1 n
okt. 16., 17:01:27 GMT+2 · PLN
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: RVU…
Megnyitás
17,30 PLN
Magas
18,06 PLN
Alacsony
17,30 PLN
Piaci tőkeérték
417,09 M
Átlagos forgalom
16,91 E
Forgalom
40,38 E
52 hetes legmagasabb ár
31,90 PLN
52 hetes legalacsonyabb ár
13,64 PLN
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-2,94 PLN
Kinnlevő részvények
23,12 M
Alkalmazottak száma
228
Megnyitás
17,30 PLN
Magas
18,06 PLN
Alacsony
17,30 PLN
Piaci tőkeérték
417,09 M
Átlagos forgalom
16,91 E
Forgalom
40,38 E
52 hetes legmagasabb ár
31,90 PLN
52 hetes legalacsonyabb ár
13,64 PLN
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-2,94 PLN
Kinnlevő részvények
23,12 M
Alkalmazottak száma
228
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
ad-hoc-news.de
·
3 órával ezelőtt
Ryvu presents RVU602 data: what it means for Ryvu Therapeutics stock
Ryvu Therapeutics SA információi