Finance

Zoznamy
ROS:VIE
Rosenbauer International AG
60,80 €
-0,98%
(-0,60) 1 d.
6. 11., 17:36:00 GMT+1  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre ROS…
Otvoriť
61,80 €
Vysoká
61,80 €
Nízka
60,80 €
Trh. kap.
616,21 mil.
Priem. obj.
1,99 tis.
Objem
1,89 tis.
Pomer cena/zárobky
7,09
Max. za 52 týž.
68,40 €
Min. za 52 týž.
42,20 €
Výnosy na akciu
8,58 €
Akcie v obehu
10,20 mil.
Počet zamestnancov
5 tis.
Otvoriť
61,80 €
Vysoká
61,80 €
Nízka
60,80 €
Trh. kap.
616,21 mil.
Priem. obj.
1,99 tis.
Objem
1,89 tis.
Pomer cena/zárobky
7,09
Max. za 52 týž.
68,40 €
Min. za 52 týž.
42,20 €
Výnosy na akciu
8,58 €
Akcie v obehu
10,20 mil.
Počet zamestnancov
5 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
The Rosenbauer Group is the world’s third largest manufacturers of fire-service vehicles and firefighting equipment, based in Leonding, Austria. Rosenbauer supplies the fire fighting sector in over 100 countries with a wide range of custom fire and rescue apparatus and services. It produces its extensive series of fire fighting vehicles and aerials in three continents, to both European and US standards. Wikipedia
Informácie o subjekte Rosenbauer International AG
Generálny riaditeľRobert Ottel
Zamestnanci5,04 tis.
Dátum založenia1866
Hlavné sídlo-
OdvetvieIndustrials
OdvetvieMachine industry
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene EUR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene EUR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
346,04 mil.
478,24 mil.
303,83 mil.
322,06 mil.
Cena predaného tovaru
273,39 mil.
376,90 mil.
238,28 mil.
258,72 mil.
Náklady na výnosy
273,39 mil.
376,90 mil.
238,28 mil.
258,72 mil.
Náklady na výskum a vývoj
7,93 mil.
8,57 mil.
5,88 mil.
8,73 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
39,16 mil.
44,19 mil.
46,88 mil.
50,57 mil.
Prevádzkové náklady
45,02 mil.
52,88 mil.
51,19 mil.
56,78 mil.
Celkové prevádzkové náklady
318,40 mil.
429,78 mil.
289,47 mil.
315,50 mil.
Prevádzkové príjmy
27,64 mil.
48,46 mil.
14,35 mil.
6,55 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-1,61 mil.
7,83 mil.
35,00 tis.
-590,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
20,88 mil.
44,26 mil.
10,38 mil.
695,00 tis.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
20,88 mil.
47,51 mil.
10,38 mil.
695,00 tis.
Výdavky na daň z príjmu
5,27 mil.
-13,11 mil.
1,02 mil.
6,72 mil.
Platná daňová sadzba
25,23 %
-29,63 %
9,83 %
966,47 %
Ostatné prevádzkové náklady
-2,07 mil.
122,00 tis.
-1,57 mil.
-2,52 mil.
Čistý príjem
14,37 mil.
55,77 mil.
8,74 mil.
-7,30 mil.
Čistá zisková marža
4,15 %
11,66 %
2,88 %
-2,27 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
249,00 tis.
-
156,00 tis.
231,00 tis.
Úrokové náklady
-5,44 mil.
-6,59 mil.
-4,16 mil.
-5,50 mil.
Čisté úrokové náklady
-5,19 mil.
-6,59 mil.
-4,00 mil.
-5,27 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
36,96 mil.
58,69 mil.
22,92 mil.
16,43 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-756,00 tis.
473,00 tis.
-52,00 tis.
-275,00 tis.
Nadchádzajúce udalosti
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu