Finance

Zoznamy
RECO:CVE
Reconnaissance Energy (Africa) Ltd
0,61 CAD
+1,67%
(+0,0100) 1 d.
13. 10., 16:00:00 GMT-4  ·   CAD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre RECO…
Otvoriť
0,59 CAD
Vysoká
0,61 CAD
Nízka
0,59 CAD
Trh. kap.
233,90 mil.
Priem. obj.
534,68 tis.
Objem
185,05 tis.
Max. za 52 týž.
1,35 CAD
Min. za 52 týž.
0,42 CAD
Výnosy na akciu
-0,04 CAD
Beta
-0,84
Akcie v obehu
379,97 mil.
Počet zamestnancov
28
Otvoriť
0,59 CAD
Vysoká
0,61 CAD
Nízka
0,59 CAD
Trh. kap.
233,90 mil.
Priem. obj.
534,68 tis.
Objem
185,05 tis.
Max. za 52 týž.
1,35 CAD
Min. za 52 týž.
0,42 CAD
Výnosy na akciu
-0,04 CAD
Beta
-0,84
Akcie v obehu
379,97 mil.
Počet zamestnancov
28
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Reconnaissance Energy (Africa) Ltd
Generálny riaditeľScot Evans
Zamestnanci28
Dátum založenia1978
Hlavné sídloCalgary, Alberta, Kanada
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CAD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CAD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
-
-
-
-
Cena predaného tovaru
81,54 tis.
183,84 tis.
237,22 tis.
858,09 tis.
Náklady na výnosy
81,54 tis.
183,84 tis.
237,22 tis.
858,09 tis.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
3,01 mil.
2,45 mil.
2,94 mil.
2,92 mil.
Prevádzkové náklady
4,41 mil.
3,52 mil.
3,54 mil.
3,37 mil.
Celkové prevádzkové náklady
4,49 mil.
3,71 mil.
3,78 mil.
4,23 mil.
Prevádzkové príjmy
-4,49 mil.
-3,71 mil.
-3,78 mil.
-4,23 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
72,49 tis.
44,08 tis.
172,04 tis.
185,51 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-4,61 mil.
-3,76 mil.
-3,66 mil.
-4,18 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-4,61 mil.
-3,76 mil.
-3,66 mil.
-4,18 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-
-889,03 tis.
-
-
Platná daňová sadzba
-
23,66 %
-
-
Ostatné prevádzkové náklady
18,92 tis.
20,88 tis.
20,53 tis.
20,72 tis.
Čistý príjem
-4,61 mil.
-2,87 mil.
-3,66 mil.
-4,18 mil.
Čistá zisková marža
-
-
-
-
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-4,47 mil.
-3,44 mil.
-3,76 mil.
-4,21 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu