Finance

Popisi
RCENTROA:BMV
Grupo Radio Centro SAB de CV
4,00 MXN
0,00%
(0,00) 1D
5. ožu, 14:07:13 GMT -6  ·   MXN
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za RCENTROA...
Trž. kap.
1,02 mlr.
Količina
0,00
52-tjed. najviša
4,00 MXN
52-tjed. najniža
4,00 MXN
EPS
−0,34 MXN
Dionice u optjecaju
255,54 mil.
Broj djelatnika
304
Trž. kap.
1,02 mlr.
Količina
0,00
52-tjed. najviša
4,00 MXN
52-tjed. najniža
4,00 MXN
EPS
−0,34 MXN
Dionice u optjecaju
255,54 mil.
Broj djelatnika
304
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Grupo Radio Centro is a Mexico City-based owner and operator of radio stations. It owns 30 radio stations in Mexico and the United States, including 8 radio stations in Mexico City. Wikipedia
Grupo Radio Centro SAB de CV – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici304
Osnovano1952
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijagrc.com.mx
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti MXN
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti MXN
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
148,52 mil.
225,27 mil.
134,29 mil.
138,02 mil.
Trošak prodane robe
-
434,54 mil.
-
-
Trošak prihoda
-
434,54 mil.
-
-
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
125,90 mil.
−213,35 mil.
113,92 mil.
129,14 mil.
Poslovni rashod
164,47 mil.
−247,35 mil.
136,39 mil.
150,23 mil.
Ukupni poslovni rashodi
164,47 mil.
187,19 mil.
136,39 mil.
150,23 mil.
Poslovni prihod
−15,95 mil.
38,08 mil.
−2,10 mil.
−12,21 mil.
Ostali neposlovni prihod
−32,00 tis.
373,00 tis.
−488,00 tis.
−416,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−63,12 mil.
24,90 mil.
−7,74 mil.
−18,34 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−63,12 mil.
24,90 mil.
−7,74 mil.
−18,34 mil.
Izdaci za porez na dohodak
-
31,12 mil.
-
−3,55 mil.
Efektivna porezna stopa
-
124,97 %
-
19,38 %
Ostali poslovni rashodi
38,57 mil.
−74,50 mil.
22,47 mil.
21,10 mil.
Neto dohodak
−63,12 mil.
−6,26 mil.
−7,74 mil.
−14,78 mil.
Neto profitna marža
−42,50 %
−2,78 %
−5,77 %
−10,71 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
566,00 tis.
801,00 tis.
364,00 tis.
175,00 tis.
Izdaci za kamate
−46,88 mil.
−14,26 mil.
−5,62 mil.
−5,74 mil.
Neto izdaci za kamate
−46,31 mil.
−13,46 mil.
−5,25 mil.
−5,57 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
40,50 mil.
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
−2,86 mil.
46,21 mil.
3,00 mil.
−7,53 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije