Finance

Listák
Miért csökkent a(z) RAVE ennyivel: 2,22%?
Ásson mélyebbre
RAVE:NASDAQ
Rave Restaurant Group Inc
2,20 USD
-2,22%
(-0,050) 1 n
okt. 13., 16:00:00 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: RAVE…
Megnyitás
2,24 USD
Magas
2,30 USD
Alacsony
2,14 USD
Piaci tőkeérték
31,27 M
Átlagos forgalom
81,38 E
Forgalom
71,36 E
Árfolyam/nyereség arány
10,93
52 hetes legmagasabb ár
3,60 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,10 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,20 USD
Béta
0,49
Kinnlevő részvények
14,21 M
Alkalmazottak száma
24
Megnyitás
2,24 USD
Magas
2,30 USD
Alacsony
2,14 USD
Piaci tőkeérték
31,27 M
Átlagos forgalom
81,38 E
Forgalom
71,36 E
Árfolyam/nyereség arány
10,93
52 hetes legmagasabb ár
3,60 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,10 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,20 USD
Béta
0,49
Kinnlevő részvények
14,21 M
Alkalmazottak száma
24
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Pizza Inn is a Dallas-based restaurant chain and international food franchise, specializing in American-style pan pizza, pasta, and side dishes, owned by Rave Restaurant Group. The company is based in the Dallas suburb of The Colony, Texas. At its peak, Pizza Inn had over 500 locations in 20 states. As of June 28, 2020, Pizza Inn had 252 stores within the United States, located primarily in towns within the Southern United States, and 38 stores internationally. Wikipedia
Rave Restaurant Group Inc információi
VezérigazgatóBrandon Solano
Munkavállalók24
Alapítva1958
SzékhelyThe Colony, Texas, Egyesült Államok
Ágazat-
Webhelyraverg.com
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Nem találhatók elemzői értékelések.
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
3,21 M
3,04 M
3,22 M
3,43 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
1,04 M
732,00 E
747,00 E
848,00 E
Értékesítés költsége
1,04 M
732,00 E
747,00 E
848,00 E
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
1,38 M
1,52 M
1,47 M
1,53 M
Működési költség
1,42 M
1,57 M
1,52 M
1,56 M
Működési költségek összesen
2,46 M
2,30 M
2,27 M
2,41 M
Működési bevétel
752,00 E
742,00 E
957,00 E
1,02 M
Egyéb nem működési bevétel
8,00 E
9,00 E
-
2,00 E
EBT, szokatlan tételekkel együtt
851,00 E
842,00 E
1,06 M
1,14 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
851,00 E
842,00 E
1,06 M
1,14 M
Jövedelemadó-ráfordítás
206,00 E
205,00 E
255,00 E
340,00 E
Hatékony adókulcs
24,21%
24,35%
24,17%
29,93%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
645,00 E
637,00 E
800,00 E
796,00 E
Nettó haszonkulcs
20,07%
20,94%
24,82%
23,19%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
91,00 E
91,00 E
98,00 E
111,00 E
Kamatköltség
-
-
-
-
Nettó kamatkiadások
91,00 E
91,00 E
98,00 E
111,00 E
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
42,00 E
42,00 E
42,00 E
41,00 E
EBITDA
794,00 E
784,00 E
999,00 E
1,06 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások