Finance

Seznamy
Proč je QUICKHEAL níž 4,98%?
Prozkoumat hlouběji
QUICKHEAL:NSE
Quick Heal Technologies Ltd
145,00 INR
-4,98%
(-7,60) 1D
15. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všechny symboly
SymbolCenaZměnaZměna (%)
Generování hlavních statistik pro QUICKHEAL…
Otevřít
153,35 INR
Max.
155,00 INR
Min.
142,30 INR
Trž. kap.
7,83 mld.
Prům. obj.
282,91 tis.
Objem
395,41 tis.
52týd. max.
371,40 INR
52týd. min.
125,00 INR
EPS
-1,95 INR
Akcie v oběhu
70,50 mil.
Počet zaměstnanců
884
Otevřít
153,35 INR
Max.
155,00 INR
Min.
142,30 INR
Trž. kap.
7,83 mld.
Prům. obj.
282,91 tis.
Objem
395,41 tis.
52týd. max.
371,40 INR
52týd. min.
125,00 INR
EPS
-1,95 INR
Akcie v oběhu
70,50 mil.
Počet zaměstnanců
884
Zpravodajské články
Z webových zdrojů a od partnerů z oblasti zpravodajství
Profil
Quick Heal is an Indian multinational cybersecurity software company, headquartered in Pune. The company develops security software for consumers, servers, cloud computing environments and small and medium enterprises. Its enterprise product offerings operate under the brand name Seqrite. Quick Heal Technologies Ltd is listed on BSE and NSE. Wikipedia
Informace o Quick Heal Technologies Ltd
Generální ředitelHarish Kumar
Zaměstnanci884
Založeno1993
Ústředí-
Odvětví-
Poslední zpráva
7. 8. 2026
Fiskální období
Q1 2027
- / -
Tržby / odh. (INR)
449,90 mil. / -
Telekonference k finančním výsledkům za fiskální Q1 2027
Čeká se na telekonferenci k finančním výsledkům
Ve zkratce
Statistiky z nejnovějších zpráv a přehledů
Předchozí zprávyVšechny hodnoty jsou v INR
Loading Previous Earnings...
Tržby
Čisté příjmy
Všechny hodnoty jsou v INR
září 2025
prosinec 2025
březen 2026
červen 2026
Tržby
835,20 mil.
715,40 mil.
487,30 mil.
449,90 mil.
Náklady na prodané zboží
22,50 mil.
8,40 mil.
43,00 mil.
6,40 mil.
Náklady na tržby
22,50 mil.
8,40 mil.
43,00 mil.
6,40 mil.
Výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Celkové výdaje na výzkum a vývoj
-
-
-
-
Prodejní, obecné a administrativní náklady
485,80 mil.
445,40 mil.
641,50 mil.
432,00 mil.
Provozní náklady
753,20 mil.
738,40 mil.
725,40 mil.
657,70 mil.
Celkové provozní náklady
775,70 mil.
746,80 mil.
768,40 mil.
664,10 mil.
Provozní výnosy
59,50 mil.
-31,40 mil.
-281,10 mil.
-214,20 mil.
Ostatní neprovozní výnosy
43,80 mil.
89,50 mil.
-184,30 mil.
141,00 mil.
EBT včetně neobvyklých položek
102,80 mil.
57,50 mil.
-296,70 mil.
-73,20 mil.
EBT bez neobvyklých položek
102,80 mil.
57,50 mil.
-454,40 mil.
-73,20 mil.
Náklady na daň z příjmů
23,70 mil.
-8,60 mil.
-97,30 mil.
-20,40 mil.
Efektivní daňová sazba
23,05 %
-14,96 %
32,79 %
27,87 %
Ostatní provozní náklady
234,60 mil.
257,10 mil.
43,20 mil.
187,20 mil.
Čisté příjmy
79,10 mil.
66,10 mil.
-199,40 mil.
-52,80 mil.
Čistá zisková marže
9,47 %
9,24 %
-40,92 %
-11,74 %
Výnosy na akcii
-
-
-
-
Příjmy z úroků a investic
-
-
3,60 mil.
-
Úrokové náklady
-500,00 tis.
-600,00 tis.
-300,00 tis.
-
Čisté úrokové náklady
-500,00 tis.
-600,00 tis.
3,30 mil.
-
Odpisy a amortizace
32,80 mil.
35,90 mil.
40,70 mil.
38,50 mil.
EBITDA
90,70 mil.
-2,25 mil.
-248,00 mil.
-179,45 mil.
Zisk nebo ztráta z prodeje aktiv
-
-
-
-
Obsah od AI může obsahovat chyby. Další informace
Aplikace Google