Finance

Zoznamy
Q3 2026 – zárobky • vydané • Výnos na akciu bol prekonaný +46,67% • Výnosy boli prekonané +202,42%
Zobraziť výsledky
PSG:BME
Prosegur Compania de Seguridad SA
2,98 €
-1,32%
(-0,040) 1 d.
6. 11., 17:36:00 GMT+1  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre PSG…
Otvoriť
3,00 €
Vysoká
3,02 €
Nízka
2,96 €
Trh. kap.
1,61 mld.
Priem. obj.
183,96 tis.
Objem
172,85 tis.
Pomer cena/zárobky
12,84
Max. za 52 týž.
3,35 €
Min. za 52 týž.
2,44 €
Výnosy na akciu
0,23 €
Akcie v obehu
545,03 mil.
Počet zamestnancov
176 tis.
Otvoriť
3,00 €
Vysoká
3,02 €
Nízka
2,96 €
Trh. kap.
1,61 mld.
Priem. obj.
183,96 tis.
Objem
172,85 tis.
Pomer cena/zárobky
12,84
Max. za 52 týž.
3,35 €
Min. za 52 týž.
2,44 €
Výnosy na akciu
0,23 €
Akcie v obehu
545,03 mil.
Počet zamestnancov
176 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Prosegur Compañía de Seguridad, S.A is a multinational security company, headquartered in Madrid, Spain. Wikipedia
Informácie o subjekte Prosegur Compania de Seguridad SA
Generálny riaditeľChristian Gut Revoredo
Zamestnanci176 tis.
Dátum založenia1976
Hlavné sídlo-
OdvetvieIndustrials
OdvetvieAlarm Services
Posledný report
4. 11. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.3 2026
0,09 € / 0,06 €
+46,67%nárast
Porovnanie výnosov s odhadom (EUR)
3,95 mld. / 1,30 mld.
+202,42%nárast
Hovor o zárobkoch za 3. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene EUR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene EUR
12/2025
3/2026
6/2026
9/2026
Výnosy
1,26 mld.
1,27 mld.
1,32 mld.
1,35 mld.
Cena predaného tovaru
511,90 mil.
1,13 mld.
859,45 mil.
1,52 mld.
Náklady na výnosy
511,90 mil.
1,13 mld.
859,45 mil.
1,52 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
842,70 mil.
-
444,27 mil.
-444,27 mil.
Prevádzkové náklady
659,94 mil.
61,90 mil.
385,30 mil.
-242,80 mil.
Celkové prevádzkové náklady
1,17 mld.
1,20 mld.
1,24 mld.
1,28 mld.
Prevádzkové príjmy
86,29 mil.
79,00 mil.
74,98 mil.
76,52 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-36,23 mil.
-
-18,73 mil.
18,63 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
66,64 mil.
64,50 mil.
50,04 mil.
54,86 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
64,79 mil.
64,50 mil.
58,98 mil.
45,92 mil.
Výdavky na daň z príjmu
23,00 mil.
27,10 mil.
20,80 mil.
21,60 mil.
Platná daňová sadzba
34,51 %
42,02 %
41,57 %
39,37 %
Ostatné prevádzkové náklady
-9,46 mil.
-
2,93 mil.
-2,93 mil.
Čistý príjem
37,32 mil.
32,70 mil.
24,49 mil.
29,41 mil.
Čistá zisková marža
2,97 %
2,57 %
1,86 %
2,17 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
29,61 mil.
-
12,86 mil.
-
Úrokové náklady
-16,56 mil.
-18,40 mil.
-13,81 mil.
-33,44 mil.
Čisté úrokové náklady
13,05 mil.
-18,40 mil.
-955,00 tis.
-33,44 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-173,30 mil.
54,40 mil.
-61,90 mil.
181,00 mil.
EBITDA
121,02 mil.
140,90 mil.
113,73 mil.
180,27 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
9,12 mil.
-
11,01 mil.
-11,01 mil.
Nadchádzajúce udalosti
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu