Finance

Popisi
Zarada za Q3 2026 • objavljeno • Prihod je premašen +3,60%
Pogledajte rezultate
PSG:BME
Prosegur Compania de Seguridad SA
3,04 €
−0,49%
(−0,015) 1D
5. stu, 09:28:54 GMT+1  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za PSG...
Otvori
3,06 €
Najviša
3,08 €
Najniža
3,04 €
Trž. kap.
1,66 mlr.
Prosj. kol.
177,55 tis.
Količina
13,46 tis.
P/E omjer
13,12
52-tjed. najviša
3,35 €
52-tjed. najniža
2,44 €
EPS
0,23 €
Dionice u optjecaju
545,03 mil.
Broj djelatnika
176 tis.
Otvori
3,06 €
Najviša
3,08 €
Najniža
3,04 €
Trž. kap.
1,66 mlr.
Prosj. kol.
177,55 tis.
Količina
13,46 tis.
P/E omjer
13,12
52-tjed. najviša
3,35 €
52-tjed. najniža
2,44 €
EPS
0,23 €
Dionice u optjecaju
545,03 mil.
Broj djelatnika
176 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Prosegur Compañía de Seguridad, S.A is a multinational security company, headquartered in Madrid, Spain. Wikipedia
Prosegur Compania de Seguridad SA – informacije
Glavni izvršni direktorChristian Gut Revoredo
Zaposlenici176 tis.
Osnovano1976
Sjedište-
SektorAlarm Services
Industry-
Web-lokacijaprosegur.com
Posljednje izvješće
4. stu 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.3 2026
- / 0,06 €
Prihod/procjena (EUR)
1,35 mlr. / 1,30 mlr.
Izvješće o zaradi za fiskalni 3. kv. 2026
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
1,21 mlr.
1,26 mlr.
1,27 mlr.
1,32 mlr.
Trošak prodane robe
1,38 mlr.
511,90 mil.
1,13 mlr.
859,45 mil.
Trošak prihoda
1,38 mlr.
511,90 mil.
1,13 mlr.
859,45 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
−441,90 mil.
842,70 mil.
-
444,27 mil.
Poslovni rashod
−249,14 mil.
659,94 mil.
61,90 mil.
385,30 mil.
Ukupni poslovni rashodi
1,14 mlr.
1,17 mlr.
1,20 mlr.
1,24 mlr.
Poslovni prihod
69,67 mil.
86,29 mil.
79,00 mil.
74,98 mil.
Ostali neposlovni prihod
14,03 mil.
−36,23 mil.
-
−18,73 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
57,10 mil.
66,64 mil.
64,50 mil.
50,04 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
47,67 mil.
64,79 mil.
64,50 mil.
58,98 mil.
Izdaci za porez na dohodak
25,08 mil.
23,00 mil.
27,10 mil.
20,80 mil.
Efektivna porezna stopa
43,92 %
34,51 %
42,02 %
41,57 %
Ostali poslovni rashodi
19,46 mil.
−9,46 mil.
-
2,93 mil.
Neto dohodak
27,78 mil.
37,32 mil.
32,70 mil.
24,49 mil.
Neto profitna marža
2,30 %
2,97 %
2,57 %
1,86 %
Zarada po dionici
0,10
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
29,61 mil.
-
12,86 mil.
Izdaci za kamate
−31,59 mil.
−16,56 mil.
−18,40 mil.
−13,81 mil.
Neto izdaci za kamate
−31,59 mil.
13,05 mil.
−18,40 mil.
−955,00 tis.
Troškovi amortizacije i otpisa
151,00 mil.
−173,30 mil.
54,40 mil.
−61,90 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
148,64 mil.
121,02 mil.
140,90 mil.
113,73 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−3,36 mil.
9,12 mil.
-
11,01 mil.
Predstojeći događaji
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije