Finance

Listák
PET:TSE
Pet Valu Holdings Ltd
18,68 CAD
+1,08%
(+0,20) 1 n
okt. 9., 16:00:00 GMT-4  ·   CAD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: PET…
Megnyitás
18,55 CAD
Magas
18,81 CAD
Alacsony
18,43 CAD
Piaci tőkeérték
1,26 Mrd
Átlagos forgalom
119,08 E
Forgalom
142,92 E
Osztalék
2,78%
Negyedéves osztalék
0,13 CAD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 31.
Árfolyam/nyereség arány
13,08
52 hetes legmagasabb ár
36,52 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
16,58 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,43 CAD
Béta
0,38
Kinnlevő részvények
67,22 M
Alkalmazottak száma
2 E
Megnyitás
18,55 CAD
Magas
18,81 CAD
Alacsony
18,43 CAD
Piaci tőkeérték
1,26 Mrd
Átlagos forgalom
119,08 E
Forgalom
142,92 E
Osztalék
2,78%
Negyedéves osztalék
0,13 CAD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 31.
Árfolyam/nyereség arány
13,08
52 hetes legmagasabb ár
36,52 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
16,58 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,43 CAD
Béta
0,38
Kinnlevő részvények
67,22 M
Alkalmazottak száma
2 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Pet Valu Holdings Ltd. is a Canadian pet food and accessory retailer founded in 1976. The company's first initial public offering occurred in 2009 when Roark Capital Group took over the company for an estimated $144 million. In 2010, Pet Valu acquired Bosley's Pet Foods Plus Inc., a Vancouver-based pet supply store chain. This acquisition gave Pet Valu a foothold in Western Canada. Previously, Pet Valu had been based almost entirely in Ontario and Manitoba. In 2015, Pet Valu also acquired Tisol: Pet Nutrition And Supply Stores, a Vancouver based pet specialty retailer with 9 locations. Bosley's stores were subsequently rebranded to "Bosley's by Pet Valu". Pet Valu's stores, franchises and subsidiaries generated $574 million in 2019 and $648 million in 2020. Richard Maltsbarger became its CEO in 2018. At the time, Roark Capital owned all of the company. However, when it completed its $316-million initial public offering on the Toronto Stock Exchange, Roark Capital sold some of its shares but retained sixty-two per cent. RBC, Barclays Capital Canada, and CIBC World Markets underwrote the IPO. As of 2024, Roark’s beneficial ownership is 39.2%. Wikipedia
Pet Valu Holdings Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók2,18 E
Alapítva1976
SzékhelyMarkham, Ontario, Kanada
Ágazat-
Webhelypetvalu.ca
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 11.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,41 CAD / 0,35 CAD
+16,81%túlteljesítés
Bevétel/becsült (CAD)
290,68 M / 289,47 M
+0,42%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték CAD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték CAD pénznemben
2025. szept.
2026. jan.
2026. ápr.
2026. júl.
Bevétel
289,46 M
326,36 M
287,94 M
290,68 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
182,62 M
184,12 M
186,21 M
185,56 M
Értékesítés költsége
182,62 M
184,12 M
186,21 M
185,56 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
61,26 M
73,44 M
65,16 M
60,42 M
Működési költség
61,39 M
97,25 M
65,29 M
60,55 M
Működési költségek összesen
244,02 M
281,37 M
251,50 M
246,11 M
Működési bevétel
45,45 M
44,99 M
36,45 M
44,57 M
Egyéb nem működési bevétel
-398,00 E
38,00 E
-111,00 E
-59,00 E
EBT, szokatlan tételekkel együtt
33,80 M
40,02 M
27,56 M
34,26 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
37,05 M
37,07 M
29,08 M
36,98 M
Jövedelemadó-ráfordítás
8,93 M
10,66 M
7,51 M
9,32 M
Hatékony adókulcs
26,43%
26,63%
27,26%
27,22%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
24,86 M
29,37 M
20,05 M
24,93 M
Nettó haszonkulcs
8,59%
9,00%
6,96%
8,58%
Egy részvényre jutó eredmény
0,40
0,49
0,31
0,41
Kamat- és befektetési jövedelem
2,53 M
2,66 M
2,55 M
2,60 M
Kamatköltség
-10,28 M
-10,55 M
-9,68 M
-9,94 M
Nettó kamatkiadások
-7,75 M
-7,89 M
-7,13 M
-7,34 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
133,00 E
23,82 M
133,00 E
134,00 E
EBITDA
53,80 M
50,82 M
45,46 M
53,34 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-42,00 E
-4,90 M
63,00 E
-4,50 M
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások