Finance

רשימות
למה מניית NYA1 עלתה 5.41%?
עריכת מחקר נוסף
NYA1:FRA
Corero Network Security PLC
‏0.16 ‏€
+5.41%‏
(+0.0080‏) יום
16 באוק׳, 22:00:00 GMT‎+2‎  ·   EUR
כל הסמלים
סמלמחירשינויאחוז השינוי
המערכת יוצרת רשימת תובנות עיקריות לגבי NYA1…
פתיחה
‏0.16 ‏€
גבוה
‏0.16 ‏€
נמוך
‏0.16 ‏€
שווי השוק
78.87M‏
נפח ממוצע
0.00
נפח
0.00
שיא של 52 שבועות
‏0.17 ‏€
שפל של 52 שבועות
‏0.06 ‏€
מספר העובדים
91
פתיחה
‏0.16 ‏€
גבוה
‏0.16 ‏€
נמוך
‏0.16 ‏€
שווי השוק
78.87M‏
נפח ממוצע
0.00
נפח
0.00
שיא של 52 שבועות
‏0.17 ‏€
שפל של 52 שבועות
‏0.06 ‏€
מספר העובדים
91
חדשות
ממקורות באינטרנט ומשותפים בתחום החדשות
מידע על Corero Network Security PLC
מנכ"ל/ית-
מספר העובדים91
תאריך ההקמה1991
המשרדים הראשייםלונדון, אנגליה, בריטניה
מגזר-
הדוחות הקודמיםכל הערכים נקובים במטבע USD
Loading Previous Earnings...
הכנסות
רווח נקי
כל הערכים נקובים במטבע USD
ספט׳ 2025
דצמ׳ 2025
מרץ 2026
יוני 2026
הכנסות
7.30M‏
7.30M‏
7.76M‏
7.76M‏
עלות המכר
740.50K‏
740.50K‏
514.50K‏
514.50K‏
עלות ההכנסות
740.50K‏
740.50K‏
514.50K‏
514.50K‏
הוצאות מחקר ופיתוח
-
-
-
-
סך הוצאות מחקר ופיתוח
-
-
-
-
הוצאות מכירה ומנהל והוצאות כלליות
5.11M‏
5.11M‏
5.92M‏
5.92M‏
הוצאות תפעול
5.69M‏
5.69M‏
6.53M‏
6.53M‏
סך הוצאות תפעול
6.43M‏
6.43M‏
7.04M‏
7.04M‏
רווח תפעולי
862.00K‏
862.00K‏
720.50K‏
720.50K‏
הכנסות לא תפעוליות
-
-
-
-
רווח לפני מס כולל סעיפים חריגים
855.50K‏
855.50K‏
712.00K‏
712.00K‏
רווח לפני מס בניכוי סעיפים חריגים
855.50K‏
855.50K‏
712.00K‏
712.00K‏
הוצאה למס הכנסה
4.00K‏
4.00K‏
-
-
שיעור המס האפקטיבי
0.47%
0.47%
-
-
הוצאות תפעול אחרות
-
-
-
-
רווח נקי
851.50K‏
851.50K‏
712.00K‏
712.00K‏
שיעור הרווח הנקי
11.67%
11.67%
9.17%
9.17%
רווח למניה
-
-
-
-
הכנסות מריבית והשקעות
3.50K‏
3.50K‏
-
-
הוצאות ריבית
‎-10.00K‏
‎-10.00K‏
‎-8.50K‏
‎-8.50K‏
הוצאות ריבית נטו
‎-6.50K‏
‎-6.50K‏
‎-8.50K‏
‎-8.50K‏
הוצאות פחת והפחתות
585.50K‏
585.50K‏
611.00K‏
611.00K‏
רווח לפני ריבית, מיסים, פחת והפחתות (EBITDA)
1.12M‏
1.12M‏
858.50K‏
858.50K‏
רווח או הפסד ממכירת נכסים
-
-
-
-
תוכן מ-AI עלול לכלול טעויות. מידע נוסף
אפליקציות Google