Finance

Zoznamy
Prečo akcie NXSNF stúpli 3,75%?
Preskúmať podrobnejšie
NXSNF:OTCMKTS
Next Vision Stabilized Systems Ltd
62,40 USD
+3,75%
(+2,26) 1 d.
13. 10., 16:00:00 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre NXSNF…
Otvoriť
62,40 USD
Vysoká
62,40 USD
Nízka
62,40 USD
Trh. kap.
18,04 mld.
Priem. obj.
120,00
Objem
125,00
Max. za 52 týž.
123,19 USD
Min. za 52 týž.
45,00 USD
Akcie v obehu
92,62 mil.
Počet zamestnancov
126
Otvoriť
62,40 USD
Vysoká
62,40 USD
Nízka
62,40 USD
Trh. kap.
18,04 mld.
Priem. obj.
120,00
Objem
125,00
Max. za 52 týž.
123,19 USD
Min. za 52 týž.
45,00 USD
Akcie v obehu
92,62 mil.
Počet zamestnancov
126
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Next Vision Stabilized Systems Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci126
Dátum založenia2009
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
47,29 mil.
47,82 mil.
67,39 mil.
88,15 mil.
Cena predaného tovaru
14,77 mil.
15,83 mil.
22,09 mil.
30,70 mil.
Náklady na výnosy
14,77 mil.
15,83 mil.
22,09 mil.
30,70 mil.
Náklady na výskum a vývoj
1,64 mil.
1,58 mil.
1,79 mil.
1,84 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
2,59 mil.
2,39 mil.
5,15 mil.
3,81 mil.
Prevádzkové náklady
4,23 mil.
3,97 mil.
6,95 mil.
5,64 mil.
Celkové prevádzkové náklady
19,00 mil.
19,80 mil.
29,04 mil.
36,35 mil.
Prevádzkové príjmy
28,29 mil.
28,03 mil.
38,35 mil.
51,80 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-28,00 tis.
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
31,28 mil.
34,23 mil.
44,22 mil.
57,32 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
31,28 mil.
34,23 mil.
44,22 mil.
57,32 mil.
Výdavky na daň z príjmu
3,12 mil.
2,53 mil.
5,96 mil.
3,68 mil.
Platná daňová sadzba
9,96 %
7,40 %
13,47 %
6,41 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
28,17 mil.
31,70 mil.
38,26 mil.
53,65 mil.
Čistá zisková marža
59,56 %
66,29 %
56,78 %
60,86 %
Výnosy na akciu
-
0,26
0,40
0,56
Príjem z úrokov a investícií
3,07 mil.
4,34 mil.
5,99 mil.
6,26 mil.
Úrokové náklady
-77,00 tis.
-56,00 tis.
-120,00 tis.
-741,00 tis.
Čisté úrokové náklady
3,00 mil.
4,29 mil.
5,87 mil.
5,52 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
28,87 mil.
28,07 mil.
38,89 mil.
52,39 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu