Finance

Zoznamy
NTGR:TLV
Netanel Group Ltd
906,50 ILA
+0,52%
(+4,70) 1 d.
14. 10., 17:26:00 GMT+3  ·   ILA
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre NTGR…
Otvoriť
901,80 ILA
Vysoká
950,00 ILA
Nízka
875,50 ILA
Trh. kap.
283,29 mil.
Priem. obj.
18,83 tis.
Objem
30,76 tis.
Max. za 52 týž.
1 615,00 ILA
Min. za 52 týž.
812,80 ILA
Výnosy na akciu
-1,01 ILA
Akcie v obehu
31,25 mil.
Počet zamestnancov
250
Otvoriť
901,80 ILA
Vysoká
950,00 ILA
Nízka
875,50 ILA
Trh. kap.
283,29 mil.
Priem. obj.
18,83 tis.
Objem
30,76 tis.
Max. za 52 týž.
1 615,00 ILA
Min. za 52 týž.
812,80 ILA
Výnosy na akciu
-1,01 ILA
Akcie v obehu
31,25 mil.
Počet zamestnancov
250
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Netanel Group Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci250
Dátum založenia1970
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene ILS
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene ILS
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
92,60 mil.
208,13 mil.
143,99 mil.
71,19 mil.
Cena predaného tovaru
73,82 mil.
164,00 mil.
149,61 mil.
49,04 mil.
Náklady na výnosy
73,82 mil.
164,00 mil.
149,61 mil.
49,04 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
9,54 mil.
16,95 mil.
9,96 mil.
11,51 mil.
Prevádzkové náklady
9,54 mil.
16,95 mil.
9,96 mil.
11,51 mil.
Celkové prevádzkové náklady
83,36 mil.
180,95 mil.
159,57 mil.
60,55 mil.
Prevádzkové príjmy
9,24 mil.
27,18 mil.
-15,58 mil.
10,64 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
9,00 tis.
-4,30 mil.
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-7,43 mil.
23,32 mil.
-28,98 mil.
-1,26 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-7,43 mil.
29,17 mil.
-28,98 mil.
-1,26 mil.
Výdavky na daň z príjmu
867,00 tis.
8,14 mil.
-3,94 mil.
-824,00 tis.
Platná daňová sadzba
-11,68 %
34,92 %
13,60 %
65,66 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-8,29 mil.
15,21 mil.
-25,04 mil.
-431,00 tis.
Čistá zisková marža
-8,96 %
7,31 %
-17,39 %
-0,61 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
1,40 mil.
6,18 mil.
1,96 mil.
5,86 mil.
Úrokové náklady
-18,43 mil.
-
-15,36 mil.
-17,75 mil.
Čisté úrokové náklady
-17,03 mil.
6,18 mil.
-13,40 mil.
-11,90 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
11,00 mil.
27,42 mil.
-13,89 mil.
12,34 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu