insights_auto
Miért csökkent a(z) NRAIL ennyivel: 4,55%?
Ásson mélyebbrechevron_right
NRAIL:NSE
N R Agarwal Industries Ltd
726,85 INR
arrow_downward
-4,55%(-34,65) 1 n
okt. 16., 15:30:00 GMT+5:30 · INR
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: NRAIL…
Megnyitás
768,00 INR
Magas
787,40 INR
Alacsony
721,50 INR
Piaci tőkeérték
12,37 Mrd
Átlagos forgalom
59,91 E
Forgalom
32,35 E
Osztalék
0,28%
Negyedéves osztalék
0,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 25.
Árfolyam/nyereség arány
19,91
52 hetes legmagasabb ár
834,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
385,00 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
36,51 INR
Kinnlevő részvények
17,02 M
Alkalmazottak száma
1 E
Megnyitás
768,00 INR
Magas
787,40 INR
Alacsony
721,50 INR
Piaci tőkeérték
12,37 Mrd
Átlagos forgalom
59,91 E
Forgalom
32,35 E
Osztalék
0,28%
Negyedéves osztalék
0,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 25.
Árfolyam/nyereség arány
19,91
52 hetes legmagasabb ár
834,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
385,00 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
36,51 INR
Kinnlevő részvények
17,02 M
Alkalmazottak száma
1 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Vietnam.vn
·
11 órával ezelőtt
Gyorstalpaló 16-10: A Dow Jones több mint 550 pontot emelkedik, miközben a kötvényhozamok csökkennek, a PV Power 9 havi nyereségét több mint 5400 milliárd VND-re becsüli.
Vietnam.vn
·
1 nappal ezelőtt
Gyorstalpaló 15-10: Az S&P 500 az inflációs adatok után július óta a legnagyobb esést szenvedte el, a PV GAS 9 hónapos profitja majdnem megduplázta az éves célt.
PR Newswire UK
·
22 perccel ezelőtt
BCRF Launches $100 Million Venture Program for Breast Cancer: NYSE Content Update
N R Agarwal Industries Ltd információi